Chlapcovi sa na nohe objavila čierna škvrna. Nikomu sa nepodarilo mu zachrániť život

V roku 2014 slávil Keith Pierce svoje 10. narodeniny. Spoločne sa bavil s kamarátmi a mal radosť zo všetkých darčekov. Jeho rodina o ňom hovorí ako o energickom a veselom chlapci. Všetci verili, že z neho jedného dňa bude úspešný športovec … Mesiac po jeho narodeninách sa ale prihodilo niečo, čo navždy zmarilo všetky jeho plány a tajné priania. Ľavá noha začala chlapci opúchať. Jeho rodičia s ním opakovane jazdili na vyšetrenie do nemocnice, ale stav chlapca sa len zhoršoval. Na jeho nohe sa objavila zvláštne čierna škvrna.

Doktor okamžite vylúčil rakovinu ako príčinu chlapcova zlého zdravotného stavu. Všetci, ktorí Keitha poznali, o ňom zhodne hovorili ako o fantastickom dieťati. Jeho veľkou vášňou bol šport, ktorému sa chcel venovať aj v budúcnosti. Keď mu jeho noha začala opúchať, rodičia sa rozhodli okamžite konať a navštívili doktora, ktorému sa príčinu odhaliť nepodarilo. Po niekoľkých dňoch ho noha začala bolieť ešte viac a rodičia ho okamžite zaviezli na pohotovosť.

214726421442

Na opuchu sa objavila zvláštne čierna škvrnka. „Vyzeralo to ako rana po uhryznutí,“ povedala Keithova matka, Mandy. „Ihneď som im povedala, že podľa mňa sa jedná o uhryznutie pavúka“ Doktori sa najskôr domnievali, že chlapec má rakovinu a ignorovali matkinho slová. Predpísali mu antibiotiká.

O 2 dni neskôr mal chlapec sepsu (otravu krvi). Doktori chlapca operovali, zákrok však neprežil. Dodatočné vyšetrenie potom odhalilo, že chlapec mal otravu krvi v dôsledku uhryznutia jedovatým pavúkom.

01578fe5-3937-4302-8993-880800c44a6c

You Might Also Like