Či ste vo svojom vzťahu šťastný vám napovie aj táto vec

Či ste vo svojom vzťahu šťastný vám napovie aj táto vec a budete prekvapený, ale dá sa to zistiť aj vďaka miernemu úsmevu a iskrou v očiach.

1 (2)

Existuje jedno jasné znamenie, ktoré preukázali aj vedci počas mnohých štúdií. Prečítajte si o ňom v nasledujúcom článku a radíme vám, aby ste si na to sadli, pretože budete skutočne prekvapení.

Šťastný pár

Ak si náhle všimnete, že vaša košeľa je vám tesnejšia a do obľúbených džínsov sa navlečiete len s veľkým odhodlaním a námahou, nezačnite panikáriť a žiť len z čistej vody. Koniec koncov, je to znamenie, že vo vašom vzťahu s milovanou osobou je všetko v poriadku. Vedci preukázali, že v prípade, ak je vaše manželstvo šťastné, jeden z partnerov priberie. Môžete namietať, ale výskumníci ukazujú na fakty podložené skutočnými životmi.

2 (4)

Vykonal sa experiment na 169 pároch, ktoré boli zosobášené asi 5 rokov. Manželov sa 2x ročne opýtali, či sú v manželstve šťastní. Tí, ktorí odpovedali kladne, to preukázali aj svojou zvýšenou váhou a tí, ktorí neboli šťastní, nepribrali.

3 (4)

Vedci tento výsledok odôvodnili tak, že v šťastných a stabilných vzťahoch nejde o váhu, ale o lásku za akýchkoľvek okolností. Tieto páry vedia, že aj keď si doprajú viac jedla, nič to nezmení na ich vzťahu s partnerom, preto sú pokojnejší a šťastnejší. Naopak, chudosť môže naznačovať, že manželia si nie sú istí silou ich vzťahu a sú nútení vždy dbať o to, ako vyzerajú.

4 (4)

To však neznamená, že by ste sa mali začať hneď prejedať. Všetko by malo byť prirodzené a ani silná obezita nie je znakom úspešného vzťahu. V tomto prípade však ide skôr o problém vo vašom tele.

Takže milé dámy, bruško vášho milovaného nie je z piva, ale z bezhraničnej lásky k vám. Muži by si mali zapamätať, že ženy priberajú nie preto, že sa o seba nestarajú, ale preto, že sú s vami šťastné. Vážte si to!

5 (4)

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like