Dievča ukázala učiteľke tajný odkaz v zošite. To, čo nasledovalo nečakal nikto!

Donald Ray Guy, ktorému bolo ešte len 27 rokov, držal proti svojej vôli v spoločnom dome svoju priateľku a jej 11-ročnou dcéru. Našťastie matka dostala nápad, ako ich z tohto väzenia dostať bez toho, aby sa o tom jej priateľ dozvedel.

Takto zamknuté ich v dome držal niekoľko týždňov, lenže v škole bolo učiteľom už podozrivé, že sa dievča tak dlhú dobu nedostavilo, preto ju pustil aspoň do školy. Lenže v tej chvíli napísala jej matka do zošita niečo, čo ich zachránilo.

Nevie sa presne, čo odkaz všetko obsahoval, len dal učiteľke jasne najavo, že sa niečo deje a tá okamžite zavolala na políciu.

58a2037e70480

Keď policajti dorazili k domu, nikto im neotváral, preto sa do domu museli dostať sami. Najskôr našli matku, ktorá bola strachom bez seba, ale našťastie bola inak úplne v poriadku. Donalda našli až po chvíli, ako sa schováva v skrini. Potom ho zatkli spoločne s jeho babičkou aj matkou, ktoré o všetkom vedeli. Teraz Donald čelí obvineniu z obmedzovania osobnej slobody.

58a2038df2f23
Ako sa neskôr ukázalo, boli na neho vydané ďalšie tri zatykače, takže väzení sa nevyhne. Teraz môže byť matka aj s malou odvážnou dcérkou už v pokoji a v bezpečí.

You Might Also Like