Doprajte svojmu dieťaťu pohodlie

Detské izby z masívu vás uspokoja svojou kvalitou, dizajnom a hlavne ekologickým materiálom, teda prírodným drevom.

Sťahujete sa do svojho nového domova a premýšľate nad tým, ako zariadiť detské izby svojim ratolestiam? Výber nábytku je v dnešnej dobe plnej všakovakých ponúk prinajmenšom mätúci. Ak však patríte k ľuďom, ktorí sa radi odlišujú, zadovážte si štýlové kusy nábytku od francúzskeho výrobcu, dánskeho či nemeckého výrobcu.

Vyriešte nedostatok času zakúpením celej detskej izby

Pre tých, ktorí sa považujú skôr za praktické ako tvorivé typy, alebo jednoducho pre ľudí, ktorí nemajú času nazvyš, sa ponúka riešenie v podobe zakúpenia už hotovej detskej izby. Detské izby z masívu vás uspokoja svojou kvalitou, dizajnom a hlavne ekologickým materiálom, teda prírodným drevom. Izby obsahujú nielen dostatok úložného priestoru, ale aj zaujímavé prevedenia písacích stolov.

Izby sú rozdelené do kategórii podľa pohlavia dieťaťa. Tie dievčenské majú typické odtiene vhodné pre vášho ženského potomka. Patrí medzi nich hlavne ružová a fialová farba, ktorá izbu príjemne osvieži a dodá jej nádych tepla, farebnosti a kreativity. Izby pre chlapcov sú naopak zariadené v chlapčenských odtieňoch. Zladený farebný nábytok s rozličnými doplnkami vytvorí taký dojem, ktorý vášmu synovi zaručene vyrazí dych.

Ak máte viac detí a nemáte dostatok priestoru na umiestnenie dvoch postelí, vyberte si posteľ poschodovú, ktorá vám nielen ušetrí miesto, ale poteší aj deti, ktoré si na nej môžu zahrať množstvo hier.

Poschodovú posteľ si môžete zaobstarať aj vtedy, pokiaľ máte dieťa jedno. Tieto typy postelí sú často vybavené napríklad písacím stolíkom, pre menších nezbedníkov zas šmýkačkou či miestom na hranie.

Osviežte izbu dekoráciami

Ku každej kolekcie si môžete vybrať z veľkej škály dekorácii v rôznych odtieňoch a farbách, či už ide o vankúše, kreslá alebo nábytok pre vašich malých miláčikov. Dekorácie izbu osviežia a poskytnú deťom nielen viac pohodlnosti, miest na rozličné hry, ale aj pocit domova.

Izba podľa vašich predstáv

Všetky kusy, ktoré dostanete v kolekcii, si, samozrejme, môžete zakúpiť aj zvlášť. Ak máte umelecké sklony, alebo máte radi veci pod kontrolou vytvorte svojmu dieťaťu harmonické útočisko podľa svojej predstavy.

Pohodlie nadovšetko

Pri výbere postele by ste mali staviť hlavne na praktickosť a pohodlnosť, ktorú vám ponúknu práve detské postele s úložným priestorom. Môže ísť o postele so zásuvkou, ktorú poľahky vysuniete, alebo o vyklápaciu posteľ. Pokiaľ si zvolíte posteľ so zásuvkami, môžete priestor využiť aj pre prístelku. Tá vám pomôže v prípade, že ste zamietli variantu poschodovej postele.

Vyberte si teda nábytok, ktorý vám poslúži potrebný čas a budete s ním spokojný. Praktické a kvalitné kúsky vás určite neskôr nedonútia váš výber oľutovať. Urobte svojim deťom radosť a prekvapte ich netradičnou posteľou v tvare auta či lode, ktorá im zaručene na tvári vyčarí úsmev a rozvinie ich fantáziu.

zdroj:nabytok-aldo.sk

 

 

You Might Also Like