Máte na zápästí 3 alebo 4 čiarky? Majú svoj špeciálny význam!

Dobre sa pozrite na svoje zápästie. Konkrétne na čiary, ktoré ho lemujú. Práve tie dokážu prezradiť o vás, vašom zdraví a budúcnosti oveľa viac ako by ste čakali!

Veštenie z ruky asi dobre poznáte. Ak ste ho už absolvovali, zrejme ste sa nestíhali čudovať, odkiaľ o vás veštica toľko vie. No… stačí mať poriadne naštudované jednotlivé čiary na ruke a veštiť by ste mohli aj vy.

Veľmi podobne je to aj s čiarami na zápästí. Každý človek má minimálne dve, ak ich máte viac, patríte skôr medzi tých výnimočných. Tu je ich význam:

rukaZdroj: pinterest

Prvá čiara

Je veľmi dôležitá, keďže hovorí o vašom zdravotnom stave. Ak je zreteľná a neprerušovaná, svedčí to o tom, že ste v dobrom zdravotnom stave a môžete sa tešiť na šťastný a dlhý život. Ak sa táto čiara láme, mali by ste zmeniť svoj životný štýl, vyskúšať diétu a snažiť sa čo najviac relaxovať. Ak sa láme na viacerých miestach, znamená to, že sa vám nedarí naplniť vaše detské sny.

Druhá čiara

Ak je výrazná značí to, že žijete spokojný a vyrovnaný život. Navyše, ak je plná bez toho, aby sa lámala, máte veľmi dobré šance že vás postretne bohatstvo. Naopak, ak sa láme na viacerých miestach, zrejme vás čakajú finančné problémy.

Tretia čiara

Nie všetci ľudia ju majú. Ak ju však na sebe objavíte, zrejme máte veľký vplyv na iných ľudí nielen vo svojom súkromnom živote, ale aj v práci. Mnohí si vás zapamätajú do konca svojho života.

Štvrtá čiara

Má ju len veľmi málo ľudí. Ak patríte medzi nich, môžete si gratulovať. Značí veľmi úspešný, spokojný a dlhý život s množstvom detí.

zdroj: http://www.littlethings.com/bracelet-lines-future/

You Might Also Like