Nemôžu tomu uveriť ani lekári: Žena sa vyliečila z rakoviny vo štvrtom štádiu tak, že zjedla iba TOTO!

rakovina

Candice Marie Fox bola veľmi znepokojená, keď jej lekári oznámili, že má rakovinu štítnej žľazy, ktorá sa rozšírila do ďalších orgánov a usúdili, že jej zostáva približne 5 rokov života.

Teraz má 31 rokov aj napriek tomu, že odmietla chemoterapiu. Namiesto toho každý deň jedla 3 ananásy. Okrem toho jedla aj grapefruity, citróny, papáje, jablká, kivi a banány.

rakovina

Po šiestich mesiacoch sa jej podarilo dostať sa zo štvrtého štádia rakoviny!

„Zistila som, že ananás, kivi a papája ničia bielkoviny vo vrstve rakoviny. Proteíny z živočíšnych produktov rakovinu kŕmia a ak ich denne konzumujete je jasné, že telo z rakoviny takto nemožno vyliečiť.“

V roku 2011 doktori zistili, že má rakovinu. Odporúčali jej podstúpiť chemoterapiu, no ona odmietla. Tiež jej povedali, že jej zostáva približne 5 rokov života.

Jej priateľka Jamie zomrela na rakovinu vo veku 31 rokov. Jej bratranec Frankie zomrel na rakovinu už v trinástich. Candice si myslí, že chemoterapia viac škodí ako prospieva a ľudia zomierajú aj vďaka nej.

„Povedali mi, že nemám čas na liečbu tejto choroby, no ja som sa nevzdala a čítala som veľa článkov o rakovine. Dočítala som sa o účinkoch ovocia – ananásu, kivi, papáje … Vďaka tomu som začala piť každý deň ananásový džús. Dlhý čas som nejedla nič okrem ovocia.“

Prestala používať chemickú kozmetiku a čistiace prostriedky, prestala fajčiť a podnikla kroky k zníženiu stresu v jej živote.

„Stres, chemikálie a živočíšne produkty kŕmia rakovinu. Tak som sa ich zbavila.“

Keď išla po šiestich mesiacoch na kontrolu lekári jej potvrdili, že sa rakoviny takmer úplne zbavila!

You Might Also Like