Tento pár adoptoval 11 detí, keď k nim domov prišiel sociálny pracovník, naskytol sa mu šokujúci pohľad!

Keď počujeme také príbehy ani sa nečudujem, že proces adopcie trvá tak dlho – dieťa sa nemôže dostať do starostlivosti nezodpovedných rodičov. Navyše, nie vždy sa deti podarí ochrániť pred ľuďmi ako sú Sharen a Michael Gravelly.
Pár na fotografiu adoptoval už 11 detí. Ich dom je ďaleko od mesta až pri lese, a tak často nemajú návštevy. Nikto nemal najmenšie tušenie, čo sa deje za dverami ich domu. Desivú pravdu odhalil až jeden zo sociálnych pracovníkov.

114956098243

Carlyle Smith prišiel navštíviť 13 člennou rodinu na žiadosť Sharen. Žena priznala, že adopcia toľkých detí im robí problémy a potrebujú finančnú pomoc.

Keď Carlyle prišiel na miesto, uvedomil si, že rodina skutočne potrebuje pomoc, ale nie takú, o akú žiadala Sharen.

214956098241

Pracovník si všimol divného správania rodičov voči deťom. Sharen všetkým nariadila, aby išli do záhrady a nevracali sa, kým ich nezavolá. Keď sa po niekoľkých minútach jedno dieťa vrátilo, aby išlo na toaletu, rozčúlená žena mu nariadila, aby „sa zavrelo do svojej klietky a za trest tam sedelo až do nasledujúceho dňa“. Podľa Carlyle sa manželia k deťom správali ako … k opiciam. Zvláštne tiež bolo, prečo adoptovali iba afro-americkej deti … Carlyle sa ubezpečil, že ich musí zachrániť, keď uvidel, kde spia!

314956101042

Sharen a jej muž s hrdosťou povedali šokovanému sociálnemu pracovníkovi, že pre deti postavili špeciálne klietky na spanie, okolo ktorých bolo elektrické oplotenie. Keď dieťa chcelo klietku opustiť bez ich súhlasu, čakalo ho zasiahnutie elektrickým prúdom. Pár tento spôsob nazval tou „najlepšou výchovnou metódou na svete“! Navyše Michael povedal, že sa pri výchove detí cíti „ako Mojžiš“.

Carlyle bol v šoku. Po návrate do kancelárie to povedal nadriadeným a prípadom sa začali zaoberať príslušné orgány. Nebolo to ale tak jednoduché a vojna o deti trvala neuveriteľné 2 roky! To všetko kvôli zložitému systému …

414956106184

Carlyle bojoval o to, aby sa deti dostali do iných rodín a … dosiahol svoje! Deti mu ale nikdy nemali šancu poďakovať … Všetko sa zmenilo vďaka televíznemu programu „Dr. Phil Show „. Dvojici detí sa nakoniec podarilo stretnúť s človekom, ktorý ich zachránil.

Sledujte toto dojemné stretnutie:

514956106196

zdroj:youtube

 

You Might Also Like