Poliali ho olivovým olejom a po jeho tele prešli špachtľou. O 5 hodín neskôr nemohli uveriť tomu, čo sa stalo!

Toto je jeden z tých príbehov, ktoré vyvolávajú hnev. Nezmyselná agresia voči zvieratám a bolesť sú neskutočne kruté – inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Našťastie na každého zlého človeka pripadá 1 dobrý … vlastne 2 🙂 chlapci si všimli na ceste psa … Celý bol pokrytý niečím čiernym a lesklým. Bol veľmi vyčerpaný a s každým ďalším krokom strácal silu. Keď k nemu prišli bližšie, vedeli, že ho musia zachrániť!

114960405091

Ukázalo sa, že niekto potrel úbohého psa smolou! Je vysoko toxická a pes by sa onedlho udusil. Chlapci okamžite zavolali na políciu a psa odniesli k veterinárovi. Dobrovoľníci z organizácie „Zoonosis Lanus“ mali problém – smoly sa nemožno zbaviť len tak. Nepomohli kúpele v studenej ani teplej vode. Nepomohli ani žiadne chemické prípravky. Pomohla táto 1 vec …

214960405092

Olej! Dobrovoľníci vyskúšali olej, ktorý ako jediný dokáže odstrániť smolu zo srsti psa. Spotrebovali až 5 litrov a po 3 hodinách odstraňovania smoly špachtľou sa podarilo očistiť sotva 30% srsti. Pod vrstvou sa skrýval tento roztomilý psík!

Sledujte celú záchrannú akciu. Vinníka zatiaľ nenašli, musí to byť netvor …

314960405093

 

zdroj:FACEBOOK / MYRIAM ORTELLADO

You Might Also Like