Sestrička zaspala v kaderníctve v kresle. To, čo jej kaderníčka zbadala na topánkach, ju prinútilo sa zamyslieť.

Ashley Bollingová žije pre svoje kaderníctvo. Ľudia, ktorý prichádzajú do salónu v Kentucky, USA nie sú pre ňu len klienti, ale rodina.
Každý deň, Ashley počúva ich príbehy, počúva problémom a všetkému, čo sa deje v ich životoch. Ale príbeh svojej zákazníčky si domyslela podľa … jej topánok!

11488449345fryz1

Keď sestrička zaspala v kresle, mala som zjavenie. Zrejme pracovala celú noc a kvôli mne nemala čas ísť domov. Kvôli nedostatku spánku si z posledných síl kúpila raňajkách. Keď zaspala, ľahko naklonila hlavu nad brucho a ja pokračovala v aplikácii prameňov. Pozerala som sa na jej topánky.

Napadlo ma, koľko kilometrov prešli. Po čom prešli. Krv? Slzy? Po izbách pacientov, o ktorých sa starala. Napadlo ma, koľko hodín nosili ženu, ktorá zachraňovala ľudské životy. Zaspala v kresle, s nohami na stoličke a telefónom na kolenách a ja som mala tú česť sa o ňu postarať. Aj keď len na pár hodín.

Cítila som hrdosť, že sa o túto ťažko pracujúci ženu môžem postarať. Mám veľký rešpekt pre tieto superhrdinky a som šťastná, že môžem byť sestrou, kamarátkou a mamou. Zaslúži si všetok obdiv!

21488449346fryz2

Krásne slová všetkým sestrám, ktoré sa starajú o tých, ktorý sa o seba nemôžu postarať sami. Ak súhlasíte s názorom tejto kaderníčka, zdieľajte tento článok!

zdroj:facebook

You Might Also Like