Táto žena len naukladala kamene na obyčajnú podložku. Keď som videla výsledok, tak som neodolala

Ako som len milovala nosiť domov kamienky okruhliaky rôznych veľkostí! Keď som bola malá, bola to pre mňa naozaj veľká zábava. Našla som tie najkrajšie a potom som si ich vystavovala na poličku, prípadne som si ich ukladala do tajného vrecúška. A kamene neboli to jediné. Keďže k moru sme veľmi nechodili, známi a rodina mi nosili aj mušle. To bolo najviac!

Dnes, keď som už staršia, našla som kameňom celkom iné využitie. Túto jednoduchú, no pritom užitočnú vec do domácnosti si môže vyrobiť úplne každý. Aj vy máte z vlastnoručne vyrobených vecí najväčšiu radosť? Chcete koberček pred dvere, prípadne podnos či kamennú podložku pod horúci hrniec alebo čajník? Nezabudnite, že sa blížia Vianoce. Pomôžte svojím deťom vyrobiť jedinečnú podložku z kamienkov, ktorou potešia svoju starú mamu.

Ak chcete vytvoriť rohožku, postačia vám kamene, lepidlo, či silikónová pištoľ a gumená podložka.

kamene1
takprosto.cc

Ďalší skvelý nápad je toto luxusné prestieranie na stôl.

kamene2
takprosto.cc

Prečo neozvláštniť aj črepníky? Pôvodné hlinené črepníky získali vďaka predstavivosti úplne iný rozmer.

kamene3
takprosto.cc

Koberček v tvare polkruhu je pred moje dvere úplne ideálny!

kamene4
takprosto.cc

Dokonca si môžete vyrobiť aj masážnu podložku pod nohy. Stačí, ak nájdete kamienky vhodného tvaru a veľkosti, ktoré budú hladké. Každý vie, že ortopedické matrace sú veľmi drahá záležitosť. Len málo ľudí však dostane skvelý nápad vyrobiť si ju doma.

kamene5
takprosto.cc

Čo tak podložka pod horúci hrniec, či čajník?

kamene6
takprosto.cc

Úžasné nápady, ktoré, verím, že oceníte. Výroba je jednoduchá a všetko, čo potrebujete, sú vlastne len kamienky a lepidlo. Podeľte sa o tieto krásne nápady aj so svojimi priateľkami. Zdieľajte tieto inšpirácie a vyzdobte si svoj život.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like