Večer našla na prednom skle auta košeľu. Potom si spomenula, čo jej povedali rodičia.

images%2Ffb-1488028543koszula

Ashley Hardacreová z Michiganu pracovala v obchode. Prácu skončila neskoro večer a potom išla k autu. Keď sa blížila k autu, všimol si košele vložené za stieračom. Ashley si okamžite spomenula na príbeh, ktorý jej povedali rodičia. Možno to ju zachránilo pred tragédiou a teraz varuje ostatné:
“Ako mnohý z vás viete, pracujem v nákupnom centre. Z práce chodíme s kolegyňami vždy spolu, aby sme sa ubezpečili, že sa žiadnému z nás nestane na parkovisku nič zlého. Všetci nasadli do svojich áut a na svojom som si všimla modrú flanelovú košelu. Vedľa môjho auta parkovali 2 ďalšie a jedno bolo naštartované. To ma znepokojilo. Rýchlo som nasadla do auta a nechcela sa košele ani dotknúť. Vyzeralo to, ako keby ju tam niekto náhodne pohodil. Potom som si ale všimla, že ju niekto starostlivo vložil za stierač auta. ”

114880285431
FACEBOOK / ASHLEY HARDACRE

“V poslednej dobe sa vyskytlo veľa prípadov, keď niekto na predné sklo auta položil košeľu, aby ženu vylákal von. To malo odviesť pozornosť. Polícia evidovala niekoľko prípadov zmiznutia. To isté mi deň predtým povedali pri večeri moji rodičia. Košeľu som tam preto nechala. Podozrivé sa mi zdalo aj auto s bežiacim motorom. Išla som preč na bezpečné miesto, kde bolo veľa ľudí a košeľu dala dole.

Neviem prečo to niekto urobil, ale mala som veľké problémy košelu zo stierača zložiť. Od tej doby vždy prosím niekoho z ochranky, aby ma odprevadil k autu. Dievčatá, dávajte si pozor! ”

Ashley sa zachovala veľmi rozumne. Dávajte si dobrý pozor!

214880292252
FACEBOOK / ASHLEY HARDACRE

 

You Might Also Like