VIETE PREČO SA MNOHÝM MUŽOM PÁČIA PLNOŠTÍHLE ŽENY VIAC NEŽ CHUDÉ? TU SÚ DÔVODY

Dievča, ktoré v Británii prehlásili za najtučnejšiu školáčku, nechal priateľ po tom, čo schudla. Georgia Davis a jej priateľ Matthew sa stretli v roku 2008. Vtedy mala 15 rokov a vážila 381kg. Keď svoju váhu znížila na 254kg, Matthew ju opustil s odôvodnením, že je posadnutá chudnutím.

Odborníci zo psychológie a sexuológie povedali, prečo sa mužom páčia takéto ženy.

VKUS SA ZAČÍNA FORMOVAŤ V DETSTVE

3-5% ľudí zbožňuje extrémy týkajúce sa vzhľadu partnera, napríklad ak sú obézni, alebo naopak ak im je doslova vidieť kosti.

Podľa psychológa na to existuje mnoho dôvodov. Platí tu pravidlo: “všetko to začalo v mojom detstve”.

„Možno sa mu takéto dievča páčilo ešte z čias, kedy chodil do školy alebo ho niekto presvedčil, že s týmto tipom dievčaťa bude šanca na sex oveľa vyššia. A možno pri pozeraní porna sa mu zapáčili herečky, ktoré boli viac obalené tukovými bunkami,” tvrdí psychológ Valentin Denisov-Melnikov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ashley graham

Existujú ľudia, ktorí majú radi veľký nos, nízky vzrast, veľmi veľké prsia či neoholené nohy.

„Istá prípadová štúdia ukázala, že muž zničil žene depilátor, aby si nemala s čím holiť nohy, pretože sa mu páčila hustá “vegetácia”, hovorí psychológ.

Ako tvrdí ďalší psychológ Alexander Fomin: „ Človek sa zamiluje to určitého obrazu a jeho ďalšie zmeny nemusí prijať pozitívne. To isté sa stalo aj obéznej školáčke. Túžila schudnúť, aby lepšie vyzerala, ale už nezodpovedala obrazu, do ktorého sa pôvodne zaľúbil jej priateľ. Nie každá túžba vyzerať lepšie vedie aj ku zlepšeniu vzťahov,” povedal.

NA VEĽKOSTI NEZÁLEŽÍ, NA VÔNI ÁNO

Čo sa sexuálnych záležitosti týka, vzhľad nehrá až takú rolu, ako si mnohí myslia.

„Partnerov si vyberáme podľa toho, či sa nám páči ich telesný pach. Robíme to nevedome. Je to len príťažlivosti k určitej osobe,” tvrdí Fomin.

Podľa lekára sú mnohí prekvapení, že muž, ktorí chodil s krásnou ženou, ju opustí a dá sa dokopy s “obyčajnou”. V skutočnosti to nie je žiadnym prekvapením, pretože neľúbime človeka očami ale nosom.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iam iskra

V MINULOSTI SA MUŽOM NA ŽENÁCH PÁČILO VŠETKO

Ako povedal prezident národného inštitútu sexuológie Lev Ščeglov, kritéria krásy sú vždy odvodené od životných podmienok. To, čo je považované za krásne sa aj ťažšie dosahuje.

Ešte počas jaskynných dôb, kedy bolo jedlo nedostatkovým tovarom, sa za štandard ženskej krásy považoval obludný vzhľad, čo v modernom slova zmysle znamená: s obrovskými stehnami, zadkom a veľkými visiacimi prsiami. Z týchto tvarov sa nedalo len tak ľahko najesť a preto sú ich držiteľkami výnimočné bytosti.

Od druhej polovice 20. storočia kedy bola predtým móda chudých ľudí, pretože vtedy jedlo chýbalo všetkým, sa problém s podvýživou začal vytrácať a na jeho miesto prišlo prejedávanie. Ostať chudým v takých podmienkach nie je vôbec jednoduché, ale o to viac sa cení.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tia provost

zdroj: http://w-i-m.ru/

You Might Also Like