Vrátila sa k bývalému manželovi, aby malo jej dieťa otca. Keď ju vyzliekol a hodil na zem, vedela, že sa začne peklo …

Paola Mascambruniová je jednou zo žien, ktoré snáď nikdy nepochopíme. Existuje síce syndróm obete – žena s partnerom zostane a dúfa, že sa jedného dňa zmení. Pre dieťa je ale veľmi nebezpečné sledovať alebo znášať agresívne správanie otca.
38-ročná žena z Argentíny stretla Rodriga Edduarda Picoliniho v práci. Rýchlo sa do seba zamilovali a Paola čoskoro otehotnela.

Žena bola v 2. mesiaci tehotenstva, keď ju Rodrigo udrel prvýkrát. Potom plakal a prisahal, že už to nikdy neurobí.

Čoskoro ale bolo jasné, že išlo len o prázdne sľuby. O niekoľko dní neskôr ju udrel do brucha flašou od piva. Vydesená Paola s mužom prerušila kontakt a o 7 mesiacov neskôr porodila malého Valentina. Vtedy sa Rodrigo nečakane objavil v nemocnici a chcel si s ženou porozprávať. Veľmi sa rozčúlil, keď mu to nedovolili, začal hádzať nábytkom a nakoniec ho museli vyviesť. Paola stretla iného muža, ktorý bol pre jej syna lepším otcom. Vzťah však nevydržal a po 2 rokoch urobila Paola niečo neuveriteľné!

11490680839q1

Veľmi si priala, aby mal malý Valentino otca, a tak … zavolala Rodriga.

Na začiatku bolo všetko v úplnom poriadku – Rodrigo bol vzorný otec … Po necelom týždni sa ale Valentino vrátil domov s plačom. Povedal, že ho otec päsťou udrel do brucha a potom ho mlátil do tváre. Keď Paola muža zavolala a žiadala vysvetlenie, začal ničiť všetko, čo len videl a Paole hrozil dokonca zbraňou.

21490681321q2

Tentoraz Paola Rodriga udala a dostal súdny zákaz sa približovať k nej aj jej synovi. O niekoľko mesiacov neskôr mal Rodrigo nehodu na motorke, pri ktorej takmer prišiel o život a neskôr tvrdil, že sa mu zmenil pohľad na život.

Zavolal Paole a ona urobila niečo úplne nepochopiteľného!

31490681492q3

16. marca sa Rodrigo vrátil domov k Paole a začal s ňou aj Valentinom opäť bývať. Hneď prvý deň jej začal vyčítať, že si ani nevšimol, že sa kvôli nej pekne obliekol a zmenil účes. Rozčúlil sa, proti jej vôli ju vyzliekol, hodil na zem a začal mlátiť. Prosila ho, aby prestal, že ju zabije – na čo on odpovedal „No jasne, že ťa zabijem, ty k *** a!“

O 2 hodiny neskôr mala Paola zlomenú lebku, niekoľko rebier, nos, mala aj monokel pod očami a niekoľko vybitých zubov. Prežila len vďaka pomoci susedov, ktorí zavolali políciu.

41490681849q4

Prípad Paoly je ďalším príkladom toho, že agresívny muž sa nikdy nezmení a nebude mať zľutovanie.

Nikdy sa nevracajte k niekomu, kto vás mláti!

51490681849q5

zdroj:facebook

 

You Might Also Like