2 ročné dievčatko zomrela po tom, čo sa hrala v záhrade – teraz jej zdrvená rodina varuje všetkých rodičov!

Kenley Ratliffová, 2-ročná dievčatko z Indiany v Spojených štátoch bolo veselé dieťa. Ako väčšina rovesníkov sa rada hrala na záhrade. Bohužiaľ po dni plnom zábavy prišla tragédia. Jej záľuba pre hry vonku ju stáli život.
V máji, po dni zábavy v záhrade, Kenley dostala vysokú horúčku. Jej rodičia si mysleli, že sa jedná o bežnú chorobu, a tak ju vzali do nemocnice. Zistili jej streptokokovú infekciu. Ku zdeseniu rodičov sa stav dcérky po podaní potrebných liekov nezlepšoval, práve naopak. Jej končatiny boli opuchnuté a vyrážka, ktorá sa náhle objavila, sa rozšírila na celé telo. Kenley v nemocnici zostala.

114973481781

Keď sa jej stav nezlepšoval, lekári zmenili diagnózu – škvrnitý týfus skupiny rickettsiálních ochorenie spôsobené infekciou, ktorú prenášajú prevažne kliešte. Toto ochorenie postupovalo rýchlo, a v prípade Kenley sa choroba rozšírila aj do mozgu (kliešťová encefalitída).

214973481782

2 roky bolo dievčatko v kóme a jej mozog nevykazoval žiadnu aktivitu. Pri živote ju udržiavali len prístroje. Po niekoľkých dňoch sa rodina rozhodla ukončiť utrpenie dieťaťa.

314973481783

zdroj:facebook

Rodina Ratliffových sa snaží varovať ostatných rodičov pred príznakmi, ktoré pre deti môžu byť smrteľné. Ak vaše dieťa pohrýzol kliešť je zmätené, má horúčky a vyrážku – OKAMŽITE HO zavezie DO NEMOCNICE. Zdieľajte tento článok s priateľmi a rodinou, nech sa o tomto probléme dozvie čo najviac ľudí!

 

You Might Also Like