Tieto 2 zložky vám pomôžu zbaviť sa únavi očí a problémou so zrakom!

S rozvojom technológií a neustála potreba pozerať sa na monitor počítača alebo na displej telefónu, mnohí z nás trpia problémami so zrakom alebo jednoducho únavou očí. Existuje mnoho spôsobov prevencie chorôb a podpory zdravia tohto dôležitého orgánu akým sú oči.

Na zrak pôsobí správna výživa, rôzne cvičenia pre oči, a lieky. Ale existuje veľmi užitočný produkt, o ktorom málokto vie, jeho užitočnosť je naozaj na nezaplatenie!

1

Prevencia poškodenia zraku

Ak chcete zlepšiť svoj zrak a starať sa o zdravie očí, použite tento domáci liek. To by ste sa divili ako je tento domáci recept veľmi užitočný a efektívny. A čo je najdôležitejšie – môžete si ho ľahko urobiť doma.

Potrebujeme:

4 šálky vriacej vody
4 čajové lyžičky listov z maliny
1 šálka lupienkov ruží

Iba 20 minút a tento domáci recept je pripravený!

3

Postup:

Listy maliny a lupienky ruže dajte do vriacej vody, nechajťe luhovať po dobu 15 minút.

  • Keď sa zmes ochladí tak ju preceďte.
  • Ružová voda je pripravená! Použite tento roztok na vyplachnutie očí ako očné kvapky, a veľmi skoro budete cítiť znateľné zlepšenie zraku.

 

4

Mimochodom, ružová voda ja veľmi populárna a efektívne použitá kozmetike. Aj Kleopatra ocenila omladzujúci účinok tohto produktu. Voda z ružových okvetných lístkov dokonale hydratuje suchú a stiahnutú kožu. Používajte ju ako tonikum na tvár ráno a večer, a čoskoro sa vaša pleť bude žiariť  krásou a mladosťou!

5

Zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like