Len 3% žien v domácnosti vedelo o tomto triku! Naučte sa ho aj vy a v kuchyni budete neprekonateľná

Nedávno som dostala zaujímavú radu od kamaráta. Ak si chcete uvariť kuracie prsia a skombinovať ich s čerstvým šalátom, skúste do vody pridať na štvrtiny narezanú červenú cibuľu spolu so šupkou. Mäso získa pekný odtieň ružovkastej farby!

Olúpaná cibuľa do polievky je stelesnenie superingrediencie! Dá vývaru krásnu farbu a úžasnú chuť. To, čo sa teraz dozviete o cibuli vás možno prekvapí, ale určite sa vám to zíde.

свойства лука репчатого

Vlastnosti cibule

cibula

свойства лука репчатого

  1. S cibuľovou šťavou môžete odstrániť škvrny od potu z oblečenia. Naneste šťavu na škvrnu, nechajte na krátky čas pôsobiť a vyperte ako obvykle. Budete milo prekvapený, ako sa žlté škvrny stratia. Cibuľa je silný nástroj proti komárom, mravcom a inému hmyzu. Nalejte si do misky vodu a vložte do nej cibuľu nakrájanú na krúžky. Hmyz sa bude tejto oblasti vyhýbať!

репчатый лук фото

  1. Vyčistite si povrch topánok! S cibuľou si môžete vyčistiť podrážku, tkaninu a koženú obuv. Odstráni aj zaryté škvrny od trávy!

свойства лука

  1. Vzhľadom na svoje antibakteriálne vlastnosti, cibuľa pomôže aj pri bodnutí hmyzom, kedy zmierni podráždenie či akýkoľvek zápal na povrchu kože.

как использовать лук

  1. Odvar z cibuľových šupiek zmierňuje bolesti v krku a znižuje opuch. S medom to bude ešte lepšie!

репчатый лук как применять

cibcibula1

использование репчатого лука

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like