6 receptov na vynikajúce energické nápoj … ktoré zlepšujú metabolizmus. Nemal som tušenie, že môžu byť tak lacné a jednoduché!

Každý vie, že by mal piť vodu, ale nie každý ju má rád. Mnohí ľudia sú dokonca nútení piť vodu, a vôbec to tak nemusí byť! Stačí pridať pár chutných prísad, aby každodenné doplňovanie tekutín bolo potešením, nie nutnosťou. Všimnite si, že tieto ďalšie prísady majú pozitívny vplyv na našu pleť, vlasy a postavu. Každý z týchto receptov je pripravený pre pol litra vody, ale predpokladáme, že keď Vám budú chutiť, zvýšite jej objem! Dôležité je, aby ste nápoj nechali odstáť 10 minút – potom budete môcť najúčinnejšie využiť jeho prísady.

1. Citrónová voda

Jedinou zložkou tohto nápoja je šťava z polovice citróna. Vypite celý pohár každé ráno na lačný žalúdok a posilníte Vašu odolnosť, vrátite lesk Vašej koži a vlasom a zlepšíte metabolizmus.

114616759421
zdroj:WEHEARTIT.COM

2. Osviežujúci nápoj na chudnutie

Tu je viac prísad: 4 plátky citrónu, 2 plátky uhorky a 4 lístky mäty. Uvidíte, ako rýchlo zlepšíte svoj metabolizmus a vaša váha klesne nadol. K tomu vás sviežu chuť osvieži v horúcich dňoch (ktoré sa blížia).

214616759422

zdroj:KENLEE REIGH

3. Jablkovo – škoricová voda

Do vody pridajte jablko nakrájané na plátky a dve tyčinky škorice. Vedeli ste, že jablko a škorica zlepšujú metabolizmus? A že takáto kombinácia je veľmi účinná!

314616759423

zdroj:MARLOW3

4. Voda so šalviou španielskou

Chia semienka, čiže šalvia španielska, napĺňajú žalúdok, dávajú mu pocit sýtosti a znižujú hladinu cukru v krvi. Pridajte lyžicu semien a lyžičku citrónovej šťavy.

414616768024

zdroj:MELITTA_KUSZIK

5. Voda – reduktor stresu

Zloženie: nakrájané jahody, 4 plátky uhorky, 2 citróny, 2 nasekané lístky mäty. Mäta pieporná má upokojujúci účinok na naše telo, citrón zlepšuje náladu, a kombinácia jahôd a uhorky dáva lahodnú chuť 🙂

514616768035

zdroj:UDGETSAVVYDIVA

6. Kokosová voda

Tento recept vyžaduje trochu viac finančných prostriedkov. Potrebujete pol pohára kokosovej vody, 2 lyžice citrónovej šťavy, 2 lyžice šťavy z aloe vera a navyše pohár vody. Podstatne redukuje tuk, odstraňuje z tela toxíny, a dobre zvnútra zvlhčuje pokožku. Tak schválne, ktorý z týchto nápojov vám bude chutiť najviac. Odporúčam vyskúšať všetky 🙂

614616768036

zdroj:THISHOUSEOFJOY.COM

You Might Also Like