7 smrteľných hriechov, ktoré zničia každý začínajúci vzťah

Ak sa práve chystáte na rande, vedzte, že existujú veci, kvôli ktorým, sa môže táto, inokedy príjemná aktivita, zmeniť v horor a vaša šanca na úspech bude okamžite na nule. Neznamená to, že musíte v tú ranu začať panikáriť, zaseknúť sa a nakoniec nikam nevyraziť, len preto, že je tu možnosť fiaska. Tie sú a budú číhať všade. Preštudujte si našich sedem smrteľných hriechov, pekne sa oblečte a dúfajte, že si vaše rande bude počínať rovnako bravúrne ako vy.

Ponáhľať sa mať sex

Nikde nie je napísané, kedy je ten pravý čas, začať intímne žiť s novým partnerom. Jedno je však jasné, vždy je lepšie, keď vás muž najskôr lepšie spozná, aby mohol tiež oceniť vaše ostatné kvality. Ak sa s ním totiž rovno vrhnete do postele, riskujete to, že si vás zaradí do kategórie, v ktorej nechcete skončiť, hovorí sa jej „úlety“.

2002494_rande-schuzka-romantika-laska-vztah-muz-zena
zdroj: shutterstock

Moc rýchlo sa otvoriť

Množstvo informácií, ktoré o sebe podáte, je tiež nutné správne načasovať. Rozprávať okamžite o svojich traumách z detstva alebo podobnej intímne historky, musí byť správne načasované. Ak už viete, že medzi vami je dostatočne silné puto, že ho už len tak niečo nevydesí, až potom sa môžete skúsiť zveriť so svojimi najsmutnejším alebo nejtrapnějšími zážitkami.

1968665_trendy-moda-prvni-rande-tipy-triky
zdroj: profimedia.cz
Veľa volať, písať alebo emailovať  

Je pravda, že žijeme v dobe, keď technické vymoženosti uľahčujú ľuďom život, avšak občas je ich využívanie nevhodné. Muži sú vo svojej podstate lovci a chcú dobývať nie byť dobývaný. Preto sa skúste premôcť, aj keď je to mnohokrát naozaj ťažké, mobilný telefón máme stále pri sebe a on nezvoní a nezvoní. Ak im budete moc volať alebo písať, bude to mať všetko presne opačný efekt, odradíte ho.

1942719_zena-v-posteli-lezi-mobil-telefon-nevera-sms-flirt
zdroj: shutterstock

Špehovať

Ak ste ten typ, ktorý upadá do pokušenia zakaždým, keď vidí partnerov telefón, položený na stole, v okamihu, keď sa on zrovna vzdialil na toaletu, že by ste len tak rýchlo nazrela, čo sa v ňom skrýva, zabudnite na to! Nie je nič horšie, ako strata dôvery a toto je zásadné porušenie pravidiel.

1953080_rande-schuzka-muz-zena
zdroj: shutterstock

Predstierať orgazmus

Ak si myslíte, že predstieranie orgazmu je niečo ako nevinná lož, tak si to poďme povedať, je to obrovská chyba. Myslíte si, že budete schopná predstierať orgazmus až do konca života, ak sa napríklad stane, že s týmto mužom nakoniec skončíte vo zväzku manželskom? Akonáhle si totiž bude raz myslieť, že to čo robil, vám robí dobre, tak si vlastne len šliapete po vlastnom šťastí. Niečo predstierať, je vždy zle, v tomto ohľade to ani neprináša žiadne pozitíva.

1906383_sex-oralni-sex-orgasmus
Sex je zábava
zdroj: shutterstock

Dúfať, že sa zmení

Pokiaľ už počas randenia máte výhrady proti niektorým jeho vlastnostiam, nečakajte, že sa to nejako s vekom zmení. Ľudia sa nemenia, ak áno, je to naozaj výnimka. S vekom sa len isté vlastnosti môžu potlačiť a iné viac vystúpiť na svetlo, avšak nikdy nevymiznú úplne. Takže ak nie ste spokojná, hľadajte ďalej.

1953077_rande-schuzka-muz-zena
zdroj: shutterstock

Zabúdať na seba

Ak ste vo vzťahu, alebo nie, je vždy dôležité, aby ste dbala na to, čo chcete vy, mať sa rada a dbať o to, aby vás ľudia a veci okolo robili šťastnou. Ak budete sama seba vo vzťahu ignorovať a budete robiť všetko len pre toho druhého, môže sa vám stať, že sa jedného dňa zobudíte a nebudete si istá, kto ste, čo od života chcete, pretože ste celý život prežila plnením priania a podriaďovanie sa okoliu .

1944635_rande-schuzka-muz-zena-romantika-laska-vztah-kvetina
zdroj: shutterstock

You Might Also Like