7 vecí, ktoré uvedomelé ženy nevyžadujú od svojich partnerov

V dnešnom svete si veľa žien myslí, že im muži niečo dlhujú. Veľa žien dokonca stále žije v predstave o stredovekom dvorení, prípadne iných prejavoch lásky. Dnešný svet je ale poznačený emancipáciou žien a mnoho mužov považuje za vskutku múdre, ak ako žena budete nasledovať týchto sedem bodov:

Skutočná žena je samostatná a nevyžaduje, aby niekto dával stále pozor na to, čo robí

1
davidwolfe.com

Toto sa netýka starostlivosti o deti, je to čisto o tom, čo robia ženy. Je to mužova voľba a nie povinnosť, aby na vás dával sústavne pozor. Na začiatku vzťahu majú ženy tendenciu vyžadovať po mužoch, aby ich chovali, šatili, zabávali. Opakujeme, je to ale jeho voľba, či to tak aj ostane.

Uvedomelá žena nevyžaduje od muža, aby sa vzdal toho, čo má rád

Prečo by ste mali mužovi zakázať zriecť sa svojej práce alebo koníčkov, ak viete, že ho to v konečnom dôsledku môže urobiť nešťastným?

Nikdy ho nenúťte vykašľať sa na priateľov a členov rodiny

2
soloellas.com

Nebuďte sebecké a prehryznite to, že nevychádzate s niektorým z jeho blízkych priateľov, či členov rodiny. Nechcite po ňom, aby sa zriekol jeho dobrých vzťahov len pre vaše dobro.

Nechcite po mužovi, aby zdieľal s vami vaše záujmy

[#Beginning of Shooting Data Section] Nikon D2X Focal Length: 31mm Optimize Image: Color Mode: Mode I (sRGB) Long Exposure NR: Off High ISO NR: Off 2006/05/15 10:41:50.1 Exposure Mode: Manual White Balance: Preset d-0 Tone Comp.: Normal JPEG (8-bit) Fine Metering Mode: Multi-Pattern AF Mode: AF-S Hue Adjustment: 0° Image Size: Large (4288 x 2848) 1/125 sec - F/5.6 Flash Sync Mode: Not Attached Saturation: Normal Exposure Comp.: 0 EV Sharpening: Medium high Lens: 18-70mm F/3.5-4.5 G Sensitivity: ISO 200 Image Comment: [#End of Shooting Data Section]
bailasociety.com

Ak patríte do skupiny žien, ktoré beznádejne túžia po tanečných lekciách a váš partner o to nejaví štipku záujmu, nájdite si iného parketového leva. Netlačte naňho, práve naopak, pozrite sa na celú vec z opačného konca. Páčilo by sa vám, keby ste museli robiť jednu z jeho obľúbených činností, ktoré z duše nenávidíte?

Skutočná žena nevyžaduje, aby sa z muža stal niekto iný

Ak máte rady svojho partnera, nemeňte ho. Nemôže byť niekým iným. Nemôže potláčať svoju osobnosť len kvôli vám. Naučte sa tolerovať jeho klady aj zápory, pretože jedna aj druhá skupina tvoria spolu tú dokonale nedokonalú bytosť, ktorú milujete. Ak sa bude chcieť kvôli vám zmeniť, urobí to sám.

Múdre ženy po svojich partneroch nechcú, aby ignorovali iné ženy

4
today.com

Je čas čeliť krutej pravde: Muži nemôžu ignorovať krásu iných žien. Je to úplne prirodzené, keď sa na ulici pozrú na peknú ženu. To hneď neznamená, že s ňou flirtujú. Naučte sa to akceptovať.

Posledné a azda najdôležitejšie pravidlo – žena svojmu partnerovi verí

5
businessinsider.com

A nevyžaduje akékoľvek prejavy a dôkazy lásky. Nehľadá dôkazy, či a s kým ju podviedol. Ak si vybudujete s partnerom vzťah na dôvere, nikdy nebudete vyčkávať na vhodný moment, aby ste mu prehľadali zoznam hovorov. Nebudete sa snažiť získať heslo k jeho emailu. Nebudete to potrebovať…

Milé ženy, dodržiavanie týchto pravidiel určite ocenia všetci vaši partneri. Vo vzťahu sú ale vždy dvaja, a preto je zamyslenia hodné aj to, či takéto pravidlá rešpektujú aj muži. Čo si o tom myslíte?

zdroj:culturacolectiva.com

You Might Also Like