8 mesiacov nikto nevedel zistiť na akú chorobu trpí toto 2 ročné dievčatko. Vtedy jej mama zistila šokujúcu pravdu!

Najväčší nočnou morou každého rodiča je choroba jeho bezbranného dieťaťa. Zvlášť v prípade, keď dieťaťu choroba spôsobuje obrovskú bolesť a lekári nevedia nájsť príčinu a chorobu efektívne vyliečiť. Savina French-Bellová, šťastná mamička krásneho dievčatká Sienny Duffielldové, si prešla presne takou nočnou morou. Nakoniec sa však podarilo nájsť príčinu desivej choroby a vyliečiť ju. Savina sa svoj príbeh rozhodla zdieľať aj s ďalšími rodičmi, aby sa v budúcnosti mohli podobnej situácii vyhnúť.
Sienna slávila 2. narodeniny a rodičia sa rozhodli usporiadať malú oslavu. Na ďalší deň sa začala nočná mora. Dievčatko mala po prebudení tvár celú od krvi. To bol len začiatok 8 mesačného utrpenia.

114917254771-10

„Vyzeralo to, ako keby jej niekto polial tvár kyselinou. Najviac rany krvácali v okolí tváre a očí. „Spomína Savina. Okamžite dcérku zaviezli k lekárovi, ktorého liečba veľmi nepomohla. Matka s dieťaťom nechcela vychádzať na ulicu, pretože na ňu ľudia reagovali rozhnevanými komentármi. Rany malo dievčatko na tele po dobu 8 mesiacov a začala mať problémy s jedením. Všetko oblečenie bolo pokryté krvou, hnisom a chrastami.

214917254772 (1)

Na začiatku si lekári mysleli, že sa jedná o ekzém, preto podávali antibiotiká, ktoré však vôbec nezaberali. Dievčatko trpelo 8 mesiacov.
Zúfalá matka si chcela spomenúť, či sa v deň oslavy nestalo niečo podozrivé. Spomenula si, že jeden z členov rodiny dievčatko pobozkal na líce. Vtedy odhalila príčinu.

314917254773

Jeden z členov rodiny mal herpes spôsobený vírusom HSV-1. Lekári dievčatku predpísali potrebné lieky a pomohli jej. Okamžite zabrali a rany sa začali hojiť.

414917254774 (1)

Sienna je teraz už zdravá a nepríjemná choroba je už len zlou spomienkou. Teraz ale Savina varuje ostatných rodičov pred rizikom vírusu HSV-1. táto forma herpesu je veľmi nákazlivá a ohrozuje ako deti, tak aj tehotné ženy.

514917254775

zdroj:youtube

You Might Also Like