Ak chcete zrýchlit váš metabolizmus, odstranit toxiny z tela a schudnúť: Skuste tento jednoduchý a ucinny recept a uvidíte úžasné vysledky v priebehu 72 hodín

Každý z nás konzumujú nezdravé potraviny v priebehu prázdnin každý rok, pokrmy bohaté na tuky a sacharidy, ktoré škodlivo ovplyvňujú naše telo. Totiž, keď sviatky a oslavy skončia, naše telo je plné toxínov, čo má za následok zhoršenie zdravia a zlý vzhľad.

Zdá sa však, že príroda zostala náš najlepší priateľ. V tomto prípade rovnako, prírodná medicína navrhuje pozoruhodný prírodný recept, ktorý obnoví našu pohodu.

Tento úžasný organický detox vyrieši všetky problémy, ktoré sa vyskytli vo vašom organizme. Zbaví sa toxínov a zároveň urýchľuje metabolizmus a tým podporuje zdravý proces straty nadváhy.

zloženie:

2 lyžice strúhaného zázvoru
šťava z polovice citróna
2 zelerové stonky
1 šálka paradajkovej šťavy
feferónky alebo čili
Spôsob prípravy:

Zeler by mal byť pridaný na koniec, takže všetky ostatné zložky by mali byť zmiešané, až sa dostanete homogénna zmes. Potom, naliať do pohárov a pridajte zelerové stonky ako obloha. Môžete tiež uložiť väčšie množstvo tejto prírodnej šťavy do chladenničky.

použitie:

každý deň použitie tejto šťavy. Piť 3 poháre to medzi jedlami. Môžete si všimnúť pozitívne výsledky už v priebehu 72 hodín!

zdroj:www.topnavody.com

You Might Also Like