To by ste nečakali, aké prekvapenie pripravil svedok mladomanželom

Svadba je okamih, ktorý si prítomní pamätajú do konca života. Nájdu sa však aj chvíle, kedy naozaj nejde nič podľa plánu. Ako v nasledujúcom videu, ktoré sa v prvom okamihu javilo ako pekný prúser, ktorý mal na starosti sám svedok. Zabudol totiž snubné prstienky …

Tentoraz sa však jednalo o situáciu, ktorej sa všetci dotknutí zasmiali. Hlavnou hviezdou celého svadobného zápolenia sa stal francúzsky buldoček menom George, ktorý tragickú situáciu zachránil.

V deň svadby, keď stála nevesta Laura a ženích James pred oltárom, bol manželov svedok vyzvaný, aby vytiahol krabičku so svadobnými prstenmi. On na ne však zabudol! Túto zahambujícu situáciu vyriešil útekom. Prítomným v sále bolo však za okamih pustené video, ktorú celú peripetiu objasnilo! Pozrite sa na hrdinu a záchrancu svadobného obradu!

Aké sú vaše dojmy, keď sa pozeráte na toto video? Radi by sme to od vás počuli, tak nám ich napíšte do komentárov nižšie. A ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “Páči sa mi to” a ZDIEĽAJTE to so svojimi priateľmi a príbuznými na Facebooku!

 

You Might Also Like