JEDNODUCHÉ A NÁDHERNÉ NÁPADY AJ PRE VÁŠ INTERIÉR

Ak chcete, aby bol váš domov útulný a štýlový, nemusíte hneď míňať veľké množstvo peňazí. Potrebujete len niektoré bežné a obyčajné veci, trochu predstavivosti a kreativity a túžbu niečo zmeniť. Ak sa chystáte prerábať váš interiér a hľadáte nejaké skvelé nápady, tak je tento článok pre vás ideálnou voľbou. Čo všetko teda môžete urobiť, ak chcete zmeniť váš domov a neminúť na rekonštrukciu “majland”?

Handmade dekorovanie črepníkov

1

Keď už ste renovovali záclony, pustite sa aj do črepníkov. Návodov je naozaj mnoho. Všetko, čo budete potrebovať, je kreatívne myslenie a farby. Ak máte nasadené bylinky, stačí, ak na črepník popíšete presné názvy a hneď to bude vyzerať krajšie.

Ozdobte lampu pomocou iných materiálov

2

Ak máte lampu, ktorá sa vám až tak nepáči, môžete ju skrášliť pomocou látok, alebo aj pomocou drevených paličiek.

Pokreslite si lampy

3

Trochu trpezlivosti a fixka či ceruzka. To je všetko, čo budete potrebovať. Na internete nájdete mnoho nápadov.

Handmade hodiny

4

Vytvorte si svoje vlastné nápadité hodiny. Postup nie je až taký náročný ako by sa mohlo zdať. Môžete zvoliť napríklad dekupáž, alebo si hodiny vyrobte zo starej gramofónovej platne.

Urobte si poličku na koreničky

5

Ako som spomenula vyššie, úložného priestoru nie je nikdy dosť. Vytvorte si v skrini takúto extra poličku, kde môžete mať prehľadne uložené všetky koreničky.

Vyrobte si stojan na časopisy

6

Aj u vás sa niekedy časopisy, noviny, či letáky len tak povaľujú? Tento jednoduchý, ale účinný stojan vám pomôže udržať v časopisoch poriadok. Boky nábytku sú zvyčajne prázdne, a teda nie je dôvod na to, aby neboli užitočné.

Otapetujte vaše dvere

7

Premeňte vaše obyčajné a nudné dvere na niečo kreatívne. Takáto tapeta vyzerá štýlovo, vzor je pekný a hodí sa do interiéru, no ak vám nevyhovuje, môžete ho ľahko vymeniť za iný.

Vyfarbite vašu rohožku

8

Rohožka pred dverami je prvá vec, ktorú vidí návšteva pred tým, než vstúpi dovnútra. Prečo by teda nemohla byť zaujímavá? Stačí zvoliť pekné a jasné farby a pustiť sa do práce.

zdroj:rilane.com

You Might Also Like