Keď bola ešte mladá, mala krásnu postavu. Vtedy ale jej spolužiak povedal niečo, čo všetko zmenilo

Valerii Levitinové je dnes už 39 rokov, ale vždy žije v minulosti. Žena sa nedokáže vyrovnať so svojou minulosťou, a to má vplyv na to, ako vyzerá dnes. Žena pôvodom z Ruska meria 170 cm a váži sotva … 22 kg! Niekto s jej výškou by mal vážiť 56-75 kg. Je až hrôza pomyslieť, prečo táto žena trpí anorexiou … Valerie to nemala v živote ľahké už od detstva. Väčšina členov jej rodiny trpí na obezitu. Začala sa zdravo stravovať. Naozajstné problémy sa ale začali, keď jej bolo 16 rokov a presťahovala sa s rodinou do Chicaga.

216971

Násťročné dievča sa bála, že ju v novej škole nebude mať nikto rád aj napriek tomu, že bola milá, sympatická a pekná. Rýchlo sa chcela zbaviť prebytočných kilogramov, a tak prestala jesť sladkosti. To ale spolužiakmi nezastavilo … To, čo jej povedal nový spolužiak sa nezdalo nejako vážne. Bohužiaľ si to ale krehká a neistá dievča zapamätala …

شاهد أنحف امرأه في العالم كيف كانت قبل هذا اللقب.jpgا

Počas školského zápasu jeden z chalanov kričal: „Viem, ako môžeme vyhrať! Stačí, keď do bránky postavíme Valerii. Žiadny loptu sa nedostane cez jej veľký zadok! „To bol nechutne krutý žart, ktorý obrátil život citlivé dievčatá hore nohami. Keď mala 23 rokov, nosila veľkosť S, bola vychudnutá a snívala o kariére modelky. Viete, čo jej povedali na jednom z konkurzov?

Podľa ich názoru bola príliš tučná! Valerie už vtedy cítila, že má vážny problém. Navštívila viac ako 30 špecialistov, nikto jej ale nebol schopný pomôct. Ak je jej telo podvyživený, každý deň sa stane vojnou o prežitie. Samozrejme, často to súvisí aj s psychickými problémami. Valerie sa stala obeťou poznámok druhých a teraz varuje iných ľudí.

bez-nazvu

Chce, aby všetci vedeli, ako strašná je jej choroba. Bola ale v šoku, keď jej ľudia začali posielať osobitné správy … násťročných dievčatá jej písali, ako sa dopracovala k tak skvelej postave. Valerie cítila, že musí niečo urobiť, a tak začala prednášať na tému anorexia.

Bohužiaľ to vyzerá tak, že pre ňu samotnú je už neskoro. Po toľkých rokoch anorexia jej telo už netoleruje väčšinu potravy. Naučme sa brať naše telo také, aké je a prestaňme si donekonečna nahovárať, že sme škaredí alebo k ničomu. Väčšinou majú problém práve tí, ktorí nám to neustále opakujú.

514842274825

You Might Also Like