Keď matka uvidela, čo pokladnička robí s jej synom trpiacim Downovým syndrómom, musela ich vyfotografovať

Nakupovanie s dieťaťom nie je ľahká úloha. Deti sa začínajú rýchlo nudiť, chcú kúpiť všetky sladkosti alebo začnú kričať, že z obchodu neodídu ak im nekúpite najnovšie hračku alebo, že už chcú domov … Mohli by sme pokračovať. April Hones Rousová dobre vie, prečo len zriedka chodí nakupovať so svojím 6 ročným synom Carterom. Tentoraz mala ale návšteva supermarketu úplne iný priebeh! Carter má Downov syndróm a púta na seba pozornosť ľudí. Carter neznáša nakupovanie, ale fascinujú ho skenery pri pokladni. Keď pokladnička, Jalessa Waddellová, uvidela tvár chlapca, začala si s ním hrať 🙂 Ukázala mu, ako správne používať skener! Keď si to všimol riaditeľ obchodu, Mike Russo, okamžite šiel k pokladni.

114877545711

V inom obchode by ženu ihneď vyhodili. To ale nebol tento prípad! Riaditeľ vzal chlapca do kancelárie a daroval mu uniformu. Carter žiaril šťastím!

214877550342

April to všetko vyfotografovala a potom zdieľala na Facebooku. Bola dojatá tým, ako úctivo sa zamestnanci správali k jej synovi s Downovým syndrómom. Keby sa takto správalo viac ľudí!

carter2_7b51e8d04ebae129f0f1c71a8369df3c.today-inline-large

You Might Also Like