Kokosové cookies, Ktoré spaľujú tuk. Raňajkujte ich a podporte svoj metabolizmus!

Hľadáte spôsob, ako ozvláštniť svoju desiatu, alebo výhovorku spojenú so zdravím, aby ste mohli raňajkovať dezerty? Potom skúste TENTO skvelý recept na kokosové sušienky!

Naše lahodné kokosové na bielkoviny bohaté sušienky uspokoja v krátkom okamihu, bez toho aby poškodili Vaše úsilie o zníženie váhy, alebo odhodlanie ku konzumácii zdravých vysokokvalitných potravín. Môžete si ich dát kedykoľvek počas dňa, bez toho aby ste sa cítili previnilo. Na rozdiel od typických sušienok z obchodu..

Tiež by sme ich chceli odporučiť ako desiatu pred cvičením, pretože ponúkajú jemnú rovnováhu čistej bielkoviny, sacharidov, vlákninu zdravé tuky, ktoré vám pomôžu zvládnuť aj najtvrdší z tréning.

Je čas zbaviť sa čokolády a začať robiť zdravé desiaty!

ingrediencie:

1,5 šálky sekaných nesladených kokosových vločiek
Pol šálky nasekaných prírodných Mandl
Pol šálky vysoko kvalitného proteínu (môže byť aj ochutený)
¼ šálky surového prírodného medu
1 čajová lyžička vanilky
1 čajová lyžička Škorica
2 lyžice kokosového oleja
1/8 šálky vody
postup:

Predhrejte si rúru na 150 stupňov. Všetky prísady dajte do veľkej misy, dobre premiešajte, kým nedostanete hladké cesto. Pokiaľ zaznamenáte hrbolčeky v ceste, pridajte ďalšiu lyžicu kokosového oleja, alebo trochu vody. Pokiaľ bude cesto moc riedke, pridajte trochu viac proteínu.

Poukladajte sušienky na plech vyložený papierom na pečenie pomocou lyžice. Vložte plech do rúry pečte po dobu 15 – 20 minút. Dobrú chuť!

zdroj:fitnessandpower.com

You Might Also Like