Luxusné spanie pre vaše dieťa

Základným stavebným kameňom každého obydlia je posteľ. Ak chcete, aby bol váš potomok každé ráno doružova vyspaný, práve na výbere postieľky by ste si mali dať záležať.

Ak máte život obšťastnený malým dieťaťom, určite sa vám občas, možno aj dosť často, stáva, že vám v noci nedá spať. To malé zlaté dieťa sa jednoducho počas noci mení na malého diabla, ktorý kričí a plače akoby pod tou perinou pozeral nejaký horor. To by ani nebol až taký problém, problémom sa stáva diagnostika príčiny takého veľkého revu. Ak nemáte nejako mimoriadne nadané dieťa, ktoré vám povedalo „dobré ránko“ keď ešte ani nemalo prestrihnutú pupočnú šnúru, tak máte celkom veľký problém. Skúšate vymýšľať rôzne zábavky, uspávanky, nakŕmiť ho, jednoducho všetko možné aj nemožné, hlavne nech už môžete ísť spať. Dôvod zlého spánku však môže byť primitívny, a to zlá posteľ.

Dajte si záležať na výbere

Veľa ľudí si hovorí, detská postieľka nemusí byť nejako špeciálne drahá, veď tomu dieťaťu je to aj tak jedno. Preto často volia obyčajné detské postele, ktoré pripomínajú skôr klietku pre nejakého jazveca ako komfortnú posteľ pre vášho najdrahšieho potomka. Mali by ste sa zamyslieť nad poriadnou značkou, napríklad Erbesi. Táto talianska značka sa zameriava na výrobu luxusného detského nábytku, teda pokiaľ nehľadáte len detské postieľky, ale plánujete luxusne zariadiť celú detskú izbu, Erbesi má pre vás kompletné riešenia. Keď sa povie slovo luxus, väčšina z nás si predstaví niečo krásne, prepychové, ale s minimálnou dávkou praktickosti. Nábytok Erbesi však spája luxus s praktickosťou, napríklad bočnice posúvateľné jednou rukou, a tak sa mamičky vôbec nemusia báť o boje, kedykoľvek budú chcieť niečo otvoriť. A už vôbec sa nemusia báť o bezpečnosť dieťatka, dizajn nábytku Erbesi je s dôrazom na čo najvyššie bezpečie dieťaťa, vyrobený zo zdravotne nezávadných materiálov. Ale nebojte sa, luxus, vypracovanie a komfort v žiadnom prípade nešiel na úkor bezpečnosti do úzadia, stále dostávate tú najvyššiu možnú exkluzivitu. Vyskúšajte to a pripravte sa na dlhé noci bez detského náreku.

zdroj: erbesi.sk , Dobré noviny

You Might Also Like