Muž sa s niekým stretáva, hoci je ženatý. Keď si však prečítaš jeho priznanie, pochopíš prečo!

Jarrid Wilson je internautov a bloger. Pred nejakým časom sa rozhodol zverejniť na svojom blogu priznanie, ktoré stojí za to si prečítať a zdieľať.

„Musím sa k niečomu priznať. Schádzam sa niekým, a to hoci som ženatý.

Je to báječná dievča. Je pekná, múdra, pôvabná, silná a je hlboko veriaca. Rád ju beriem na večeru, do kina, na predstavenia a vždy jej hovorím, ako jej to pristane. Nespomínam si, kedy som sa na ňu naposledy hneval dlhšie ako 5 minút, a jej úsmev mi vždy, nezávisle od okolností, zlepší náladu.

Niekedy ma neohlásene navštevuje v práci alebo pripravuje skvelý obed a niekedy ma dokonca prekvapí vlastnoručne upečeným múčnikom. Nemôžem uveriť, aké mám šťastie, že sa môžem s niekým stretávať, hoci som ženatý. Odporúčam všetkým to vyskúšať, pretože to naozaj môže skvalitniť život.

Aha, neviem, či som sa zmienil, že žena, s ktorou sa stretávam, je moja manželka? Čo ste čakali?

To, že máte manželku, neznamená, že vaše randenie musí skončiť.

Chcem stále chodiť na stretnutia so svojou ženou, a to aj po svadbe. Rovnako tak aj ona by s tým nemala prestať, hoci sme si obaja už povedali „áno“. Veľakrát som videl vzťahy, ktoré prestávali rozvíjať len preto, že dotyčný sa prestali o svoj vzťah starať.

Chodenie na rande to je obdobie, kedy sa o tom druhom veľa naučíme. Prečo by sme to nemali robiť? To musíte robiť. Tá zvláštne nervozita, ktorú človek cíti na prvej schôdzke, by nemala opomenúť len preto, že už nejaká leta uplynula. Keď sa ráno zobudíš, mal by si sa pozrieť na svojho partnera tak, akoby to bolo až v prvých dňoch vášho manželstva. Uvidíš ten veľký posun k lepšiemu.

U ktorehokoľvek zväzku je záujem o druhú stranu kľúčová. Nikto nechce byť s niekým, komu na ňom celým srdcom nezáleží.

Vrelo odporúčam brať manželku na rande, uháňať ju celým srdcom a uvedomiť si, že randenie by nemalo skončiť len preto, že ste si povedali „áno“. “

11462089053Przechwytywanie

 

You Might Also Like