Muž zastupoval vodiča autobusu a na ceste videl ženu s dcérou na invalidnom vozíku, o niekoľko dní neskôr sa vrátil do jej domu so 4 cudzími mužmi.

Thomas Mitchell je mechanik, ktorý v prípade potreby nahradí vodiča školského autobusu v Clarksville, USA. Jedného dňa, keď vodiča zastupoval, videl matku, ktorá  svojej dcére na invalidnom vozíku pomáhala dostať sa z domu. Len niekoľko schodov predstavovalo veľkú prekážku. Nešlo mu to z hlavy von, a tak sa chudobnej rodine rozhodol pomôcť.

114881836651

O niekoľko dní neskôr kontaktoval rodinu a ponúkol svoju pomoc. Chcel vybudovať jednoduchší prístup pre dcérku. Thomas o pomoc požiadal aj svojich kamarátov.

214881836653

Po niekoľkých hodinách mali hotovo. Keď dievča uvidela, čo pre ňu urobili cudzí ľudia, nedokázala zadržať slzy. Jej život sa zmenil k lepšiemu. Je jej viac sebestačná a už nebude mať problém ísť ráno do školy.

314881836654
Možno sa toto riešenie zdá minimálne, pre túto rodinu ale znamená veľa. Obdivujeme Thomasa a jeho kamarátov a veríme, že aj iní ľudia si z nich vezmú príklad.!

 

You Might Also Like