Najlepšie cvičenie pre vnútornú stranu stehien: robte to raz za deň a vaše nohy budú neodolateľné!

Ak nenávidíte vaše stehná vzhľadom k tukovým zásobám, pokračujte v čítaní tohto článku. Chystáme sa ponúknuť niekoľko cvičení.

žaba

Potom, čo si ľahne na chrbát, zdvihnite nohy rovno hore. Nakreslite si podpätky v blízkosti a vzďaľovať sa končekmi prstov. Pokrčte kolená pomaly a potom ich narovnať pomocou napínanie svalov. Vykonajte 3 cykly po 10 cvičení. Môžete si vziať prestávku minútu medzi cyklami.

nožnice

Držte ruky na zemi, keď ležíte na chrbte. Potom zdvihnite nohy asi 30 cm vysoko a krížte ich 10 krát, rovnako ako pohyb nožníc. Nepozastavujte a dať do pohybu každú nohu hore a dole 10-krát. Vykonajte 3 cykly a nohy sa nemajú dotýkať zeme.

výpad

Udržujte svoje telo rovno a nohy na šírku ramien. Natiahnuť ruky dopredu a krok stranou ľavou nohou. Ďalej ohnite pravú nohu v kolene a seďte na nej, preveďte svoju telesnú hmotnosť na tomto úseku. Vstať pomaly a potom presunúť telesnú hmotnosť na druhú nohu. Vykonajte 10-15 výpadov na každej strane.

inner-leg-fat-remove-400x242

stláčanie lopty

Začnite toto cvičenie tým, že ležíte na chrbte a pokrčte kolená. Umiestnite pružnú loptu medzi nohami, zatiaľ čo vaše ruky by mali byť pozdĺž tela. Potom, zdvihnite dno a zatiahnite brucho. Snažte sa zostať v tejto pozícii po dobu 30-60 sekúnd a loptu stláčajte čo najviac medzi kolená. Vráťte sa do východiskovej polohy. Toto cvičenie 5 krát.

intenzívny Strain

Podporte svoju hlavu rukou, zatiaľ čo ležíte na ľavej strane. Pokrčte pravú nohu v kolene a umiestniť ju na zem v prednej časti nohy. Zdvihnite pravú nohu asi 30 cm vysoko, 10-15 krát opakujte cvičenie s druhou nohou.

poraziť odporu

Vezmite elastický pás fitness. Položte nohy na šírku ramien a potom umiestnite pás okolo polovice lýtok. Zdvihnite ľavú nohu a pohybujte sa do strán, čo prekoná odpor pásma. Vráťte sa do východiskovej polohy. Opakujte cvičenie 10-krát na každú nohu.

zdroj:www.tipyatriky.com

You Might Also Like