Najskôr ju boleli ramená, potom začala trpieť kŕčmi. Dôvod ma šokoval – to sa môže stať každému.

Nočná mora 28-ročnej Američanky Celeste Clancyové sa začala pred mnohými mesiacmi. Mladá žena, ktorá sa aktívne venovala športu, začala mať problém vykonávať aj tie najjednoduchšie činnosti! Rýchlo ju dohnala únava a bolesť ramien sa stáva čoraz viac neznesiteľná.

Postupom času začala mať Celeste zimnicu, a tiež nekontrolovateľné svalové kŕče a dokonca trpela aj stratou pamäti. Vydesená navštívila niekoľko špecialistov – jedna skupina problémy zľahčovala a ženu podozrievala z hypochondrie a druhá nevedela zistiť o čo sa jedná a rezignovala.
Lekári Celeste nechceli uveriť a tak začala prejavy záhadnej choroby natáčať . Keď mala dostatok dôkazov, jeden z lekárov jej konečne dokázal pomôcť a poslal ju na potrebné vyšetrenia.

114938758011

Trpela silnými bolesťami, ktoré trvali niekedy až 4 hodiny. Potom prišla šokujúca správa. Celeste trpela na boreliózu.

214938758012

Žena trpela celým radom neznesiteľných prejavov: šumenie v ušiach, dočasná strata sluchu, neprestávajúca bolesť svalov, točila sa jej hlava, niekedy nemohla dočasne hovoriť … Borelióza je veľmi nepríjemné a závažné ochorenie, v prípade Celeste ale pomohla táto jedna vec!

314938758013

Celeste začala brať antibiotiká a vtedy sa stalo niečo neuveriteľné – všetky príznaky zázrakom zmizli! Borelióza je ochorenie, ktoré sa liečia len veľmi ťažko. Pacientka otehotnela a pravdepodobne to potlačilo a zastavilo chorobu. Zdalo sa, že už je všetko v poriadku.

414938762465

FACEBOOK / CELESTE CLANCY

Keď otehotnela, všetky príznaky zmizli ako mávnutím kúzelnej paličky!

514938762474

FACEBOOK / CELESTE CLANCY

Lekári neustále varujú pred výskytom nebezpečných kliešťov.

 

zdroj:youtube,pixabay

You Might Also Like