Najväčší fanúšik nemohol prísť na konkurz – vtedy začal neznámy muž z publika niečo kričať.

Tento krásny príbeh dokazuje, že pomoc rodičov by sa nikdy nemala podceňovať. Nezáleží na veku, deti potrebujú cítiť, že ich niekto podporuje. Dôkazom je konkurz britskej verzie talentovej súťaže. 16-ročný Rueben sa objavil na pódiu a chcel zaspievať pieseň, ktorú sám napísal, čo sa v týchto súťažiach nestáva často.
Na videu nižšie uvidíte, ako mladík vysvetľuje, že pieseň venuje svojej dievčine, ktorá sedela s jeho mamou v publiku. Pieseň napísal ako ospravedlnenie a zaspieval ju veľmi precítene.
Keď sa Simon spýtal , kto je jeho najväčším fanúšikom (mama alebo otec), bez váhania odpovedal, že jeho otec. Bohužiaľ ten na vystúpenie nebol, pretože pracuje v zahraničí, kde má zmluvu na 9 mesiacov. Vtedy sa z publika ozvalo „To ja som tvojím najväčším fanúšikom!“ – ukázalo sa, že to bol jeho otec, ktorý ho chcel prekvapiť takým spôsobom. Oči chlapca sa zaliali slzami, rýchlo sa ale upokojil a začal spievať pieseň. Bola dojemná a rozhodne má obrovský talent. Spojenie pekné piesne, emócií a krásneho hlasu vás doženie k slzám. Pozrite sa:

You Might Also Like