Tento nápoj pomôže rozpustiť ľadvinové kamene do jedného týždňa

Obličkové kamene vedia v tele pekne potrápiť. Ak neviete, čo to obličkové kamene sú, môže byť ťažké sa s nimi vysporiadať. Obličkové kamene sa tvoria, keď váš moč obsahuje viac kryštálových látok, než môže tekutina v moči riediť. Napríklad vápnik, oxalát, kyselinu močovú a podobne. Najbežnejšie sú kalcium oxalátové kamene. Existujú však aj iné druhy kameňov, ktoré však nie sú tak časté.

kidney-147499_960_720

Obličkové kamene a ich príznaky

Ide o ochorenie, ktoré je bolestivé. Táto bolesť sa môže pohybovať a môže spôsobovať bolesť pri močení alebo ide krv počas močenia. Aké sú ďalšie príznaky?

Prudká bolesť tesne pod rebrami
Ružový, hnedý a červený moč
Horúčka a zimnica s infekciou
Menej časté močenie, ktoré sprevádza malé množstvo moču páchnuci moč
Nevoľnosť a zvracanie
Bolesť v podbrušku a slabinách
Pretrvávajúca potreba močenia
Bolesti, ktoré sú intenzívne a kolíšu

Ak je krv v moči, močenie je ťažké alebo bolestivé, je nutné vyhľadať čo možno najskôr lekára. Ak je doporučená operácia, môžete vyskúšať nasledujúci recept, ktorý vám pomôže zbaviť sa obličkových kameňov. Nemusíte tak podstupovať operáciu, ide o prírodný a šetrný liek pre vaše telo.

ingrediencie:
250g práškového cukru
250g surového medu
250g drveného koreňa petržlenu
250g citrónov aj so šupkami

postup:
Vezmite citróny, nakrájajte ho na jemné kúsky a dajte do mixéra. Pridajte nasekaný koreň petržlenu a spoločne v mixéri miešajte. Pridajte zvyšok prísad a zmes veľmi dobre premixujte. Vznikne vám hmota, ktorú je nutné následne správne konzumovať.

Ako tento liek konzumovať?
Tento liek je dobré konzumovať po jednej polievkovej lyžici. Najlepšie ráno, na lačný žalúdok. Ďalšie lyžicu je dobré konzumovať tesne pred spaním. Využitím tohto lieku sa môžete vyhnúť návšteve lekára a prípadnej operácii. Môže ísť o prírodné odstránenie obličkových kameňov s pomocou sirupu na prírodnej báze. Vyskúšajte ho aj vy!

zdroj:healthiestalternative.com

You Might Also Like