Neprekonaný nápoj na prečistenie pečene a zhodenie pár extra kíl už po 3 dňoch

S týmto silným nápojom na prečistenie pečene sa zároveň zbavíte aj extra telesnej váhy. A to všetko bez vynaloženia nejakého prílišného úsilia.

Keď je totiž organizmus plný toxínov, pečeň nedokáže správne vykonávať svoje funkcie.

V takomto prípade akékoľvek snahy o schudnutie zaberajú výrazne pomalšie a neraz dokonca namiesto chudnutia, naopak priberáte.

Veľmi málo ľudí si uvedomuje, že pečeň je pri chudnutí najdôležitejší faktor.

Ten rozhodne o tom, či sa vám podarí schudnúť alebo či sa tento proces zastaví a počas veľmi dlhej doby neprinesie žiadne hmatateľné výsledky.

Zamorená pečeň je hlavný dôvod, prečo ľuďom snažiacim sa schudnúť nepomáha ani striedanie rôznych diét.

Ak ste náhodou jedným z nich, potom vyskúšajte tento recept, pomocou ktorého si pečeň kompletne prečistíte. Najlepšie na ňom je to, že funguje rýchlo – už po 3 dňoch zaznamenáte prvé výsledky.

Ingrediencie

Na prípravu nášho intenzívneho nápoja budete potrebovať nasledovné ingrediencie:

  • 3 citróny (bez kôry)
  • 1 pohár vňate petržlenu
  • 5 stebiel zeleru
  • 6 pohárov vody

Príprava

Vložte do mixéra nakrájané citróny, petržlen a zeler. Všetko dobre rozmixujte.

Potom prilejte vodu a znova premixujte. Nápoj uskladňujte v chladničke po dobu maximálne 24 hodín.

Užívanie

Konzumujte 2 poháre nápoja 3 krát denne na prázdny žalúdok. Aspoň 15 minút po užití nič nejedzte.

Procedúru vykonajte aj počas nasledujúcich 2 dní. Potom si urobte pauzu na 7 až 10 dní a následne po tomto čase si celú kúru znova zopakujte.

Počas kúry sa vyhýbajte ťažkým jedlám. Aby ste podporili procesy detoxikácie a chudnutia, uprednostnite radšej ľahšie jedlá.

Naše odporúčanie

Počas diét často dochádza k nedostatku živín, preto by ste ich mali telu dopĺňať. Najlepšie na tento účel sú superpotraviny ako spirulina, ktorá obsahuje takmer všetky dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky.

Okrem pomoci pri diétach je výborná aj na prevenciu rakoviny prsníka a pri problémoch s menštruáciou (nepravidelná, bolestivá a podobne).

Najkvalitnejšia spirulina na svete pochádza z Kostariky, kde sa pestuje vo vulkanickej vode bohatej na minerálne látky. Na Slovensku a v Česku ju v limitovanom množstve zoženiete jedine v tomto obchode.

Bežnú spirulinu síce nájdete aj v iných obchodoch, no väčšinou sa jedná o pomerne nekvalitný, masovo vyrábaný produkt z Číny alebo Indie.

zdroj: http://newsreel.eu/

You Might Also Like