Otec mal dostať pokutu za príliš tmavé okná na aute, ale vtedy sa policajt pozrieť na zadné sedadlo a povedal, že … má ísť okamžite s ním.

V Amerike sa teraz hlasno hovorí o policajtovi, ktorý dokázal, čo to znamená byť skvelým v tom čo robí a tiež v pomoci iným! Príbeh zdieľal muž, ktorého jedného dňa zastavil, aby prezrel jeho auto.

Lavon ihneď vedel, že bude mať problém, keď ho policajt, Joshua Scaglione, upozornil, že okná na jeho aute sú príliš tmavé. O niekoľko sekúnd bolo ešte horšie, pretože zo zadného sedadla počul tichý hlások. Otvoril dvere a uvidel 3 ročnou dcérku Della, Lauren, ktorá sa zoširoka usmievala. Nesedela v autosedačke.

114987156661

Joshua okamžite upozornil otca – je predsa veľmi nebezpečné viezť dieťa bez autosedačky! Ten so slzami v očiach povedal, že to vie, ale nemá dosť peňazí. Keď to policajt počul, okamžite sa rozhodol zakročiť – muži nariadil, aby nasadol do auta a išiel za ním. Keď uvidel, o čo sa jedná, znovu mal v očiach slzy dojatia!

214987163153

Joshua kúpil Lauren autosedačku! Keď Lavon svoj príbeh zdieľal na internete, policajt Joshua len skromne dodal „Mal som príležitosť urobiť niečo dobré, tak som ju využil“.

Nechajte sa ním inšpirovať! 🙂

314987163162

Inšpirujúci príbeh, zdieľajte!

You Might Also Like