Poštár si všimol vyhladovaného psa priviazaného k stromu – vtedy sa rozhodol dať jeho majiteľovi príučku

Nedokážeme pochopiť, čo sa deje v mysliach osôb, ktoré svojho maznáčika opustia alebo ho dokonca týrajú. Pri čítaní takých smutných príbehov nám behá mráz po chrbte. Občas sa ale nájde niekto, kto je pre zviera v núdzi anjelom strážnym a zmení jeho život k lepšiemu.
Takým človekom je aj hlavný hrdina tohto príbehu, Dan Targonsk. Dan pracuje ako poštár. Jedného dňa sa mu naskytol pohľad, ktorý nemožno ignorovať. Na chodníku sedel vyziabnutý pes priviazaný k stromu. Muž nechcel úbohé zviera nechať v starostlivosti niekoho, kto ho takto zanedbal.

114966664131

ADOPTABOXERRESCUE

Išiel do neďalekého obchodu kúpiť vodu a niečo na jedenie. Potom skontaktoval organizácii zaoberajúcej sa pomocou zvieratám. Potom so psom čakal až prídu dobrovoľníci.

Tý psa zaviezli k veterinárovi, ktorý mu na hlave objavil s najväčšou pravdepodobnosťou strelnú ranu. Mal tiež fraktúru papule a museli mu odstrániť niekoľko zubov. Aj napriek traume bol psík veľmi energický a priamo prahol po kontakte s človekom.

214966664132

ADOPTABOXERRESCUE

Organizácia sa pokúšala nájsť majiteľa, bohužiaľ neúspešne.
Keď sa psík zotavil, adoptovala ho milujúca rodina. Nakoniec sa dostal tam, kde mu už nikto nebude ubližovať. Jeho záchranca ho občas príde navštíviť a radosť nemá konca!

314966664133

ADOPTABOXERRESCUE

Sme radi, že nakoniec všetko dobre skončilo a dúfame, že aj ďalšie zvieratá budú mať šťastie stretnúť tak skvelých ľudí. Ak súhlasíte, zdieľajte tento článok.

 

You Might Also Like