Povedzte zbohom povlaku a zlému dychu rýchlo a jednoducho

Oil pulling či tiež známe ako vyplachovanie zubov olejom je starodávna dentálna metóda pri ktorej si človek vloží do úst lyžicu oleja na lačno počas 15-20 minút.
Tento proces vyčistí všetky toxíny z vášho tela a zlepšuje vašu orálnu a celkovú hygienu a zdravie. Táto metóda je veľmi užitočná na detoxikáciu vašich zubov a ďasien, zároveň bieli vaše zuby!Ľudia ktorí túto metódu využili vypovedali že im pomáha aj s kožnými problémami, artritídou, astmou, bolesťami hlavy, hormonálnou nevyrovnanosťou, infekciami atď…

Každopádne táto technika je hlavne na orálnu hygienu – na zničenie tartaru, zlého dychu a povlaku navždy.


Ako vykonať túto techniku?

Stačí si vložiť pár lyžičiek oleja (kokosového, sezamového či olejového) do vašich úst a začať ním plákať vaše ústa počas 20 minút, potom to všetko vypľujte a opláchnite si ústa s vodou.
Táto metóda funguje najlepšie práve pred raňajkami či kávou, taktiež počas večera predtým ako pôjdete do postele.

Inštrukcie

Vložte 1-2 čajové lyžičky oleja vášho výberu do úst a plákajte ním 20 minút a následne ho vypľujte. Vypláchnite si ústa s vlažnou vodou. Vedzte že počas tohto plákania olej sa stane tuhším, mliečnym a mal by byť krémovo biely po tom ako ho vypľujete.

Po vypláchnutí si vaše zuby umyte ako zvyčajne.

Táto technika vám môže zo začiatku pripadať ťažká (je náročné to robiť 20 minút) no mali by ste si zvyknúť už po pár minútach. Pravidelne využívajúc túto techniku vám umožní mať belšie a svetlejšie zuby.

You Might Also Like