Pri autonehode jej zomrel manžel a syn. To, čo sa jej stalo o dva dni neskôr vôbec nečakala.

Hovorí sa, že si vecí začneme vážiť až potom, čo ich stratíme. To platí aj o ľuďoch. Bohužiaľ v tomto príbehu je strata človeka večná. Courtney Hillová totiž stratila svojho milovaného manžela a syna pri tragickej autonehode.

Celá táto tragédia sa stala 2. februára v roku 2016 po tom, čo jej manžel Brian viezol malého synčeka do škôlky. Obaja  na mieste nehody bohužiaľ zomreli a Courtney na všetko zostala sama len s ich malou dcérkou Reagana.

Keď však nastal deň pohrebu, mala Courtney pre svojho manžela dôležitú správu, ktorú sa dozvedela až 2 dni po jeho smrti. Naklonila sa nad rakvu svojho muža a zašepkala mu, že je tehotná.

„Bola som tak šťastná, keď som uvidela dve čiarky na tehotenskom teste. Brala som to ako požehnanie. Je to zázrak, ktorý mi dal ďalší dôvod žiť a šancu, že niekto ďalší bude nosiť meno môjho milovaného muža,“ povedala Courtney.

5900e8c3bcf85-696x394

Iste každá žena potvrdí, že to najhoršie v tehotenstve je stres a Courtney si ho užila viac ako dosť, preto keď mesiac po manželovej smrti zacítila v podbrušku silnú bolesť, okamžite jej prvá myšlienka bola tá, že o svoje bábätko príde. Našťastie ju v nemocnici upokojili, že o nič vážne nejde. Lekári však zistili, že namiesto jedného bábätka čaká Courtney rovno trojčátka.

„Počas vyšetrenia sa ma doktor spýtal, či viem čítať z ultrazvuku a potom na mňa otočil obrazovku, kde som ich všetky tri uvidela.“

„Každý deň sa ma Reagana pýta, kde je jej otecko a ja jej vždy odpoviem, že je v nebi a že ju miluje. Preto mu vždy posielame pusinky tam hore,“ dodala ešte Courtney.

Bohužiaľ keď išla Courtney na prehliadku vo 25. týždni tehotenstva, ošetrujúci lekár jej oznámil, že jednému z detí, chlapčekovi Bradymu, prestalo biť srdiečko.

„Keď mi doktor oznamoval túto správu, držal ma pri tom za ruku. Do tej doby bol Brady úplne zdravý, preto som nechápala, ako sa niečo také mohlo stať a hneď mi to pripomenulo stratu môjho muža. Lenže tehotenstva, kedy žena čaká trojčatá, je veľmi rizikové a také veci sa stávajú. Hoci som stratila Bradyho, narodili sa mi dve krásne a zdravé deti. Pretrpela som si toho veľa, ale sú to moje malé zázraky.

5900e8e2cca86

Courtney 21. septembra 2016 porodila dievčatko Harper a chlapca Milesa a my dúfame, že ju v živote už nič zlé nestretne. Táto žena si počas jedného roka zažila doslova peklo, ktoré si len málokto z nás dokáže predstaviť.

„Všetkým svojim deťom často rozprávam o ich otcovi. Bol to skutočný hrdina. Úžasný muž, manžel aj otec. Bol proste dokonalý.“

You Might Also Like