Rodičia 5-ročného dievčatká sa pozerajú na fotografiu starú 80 rokov a nemôžu uveriť svojim očiam – je to vôbec možné?

Keď deti začínajú hovoriť o vymyslených kamarátoch a svojich kúzelných dobrodružstvách, len kývneme hlavou a vieme, že je to len fáza. Neberieme ich väčšinou vážne. Občas by sme možno mali …
3 ročná Joey Verwey začala svojim rodičom rozprávať príbehy tak historicky presné, že nikto neveril, že dievčatko si to všetko mohla vymyslieť. Dievčatko rodičom povedala o svojich 10 minulých životoch! Čo robila, kto bola a ako vyzeral svet. Joey potom čakalo sedenie u parapsychológa, odborníkom na reinkarnáciu a hypnoterapeut. Všetci chceli dokázať, že dievčatko klame … nikomu z nich sa to ale nepodarilo … Záver bol: Joey Verwey je živým dôkaz reinkarnácie!

114979599921

zdroj:youtube

Vo svojom prvom živote bola jaskynným človekom. Pamätala si, kde sa dokonca nachádza jaskyňa, v ktorej bývala. Expertov zaviedla na miesto ďaleko od domova, na ktorom nikdy predtým nebola. V rovnakej jaskyni našiel pred 90 rokmi Robert Broom dôkazy o prepojenie človeka s opicou – australopitekov!

Joey svoje príbehy rozprávala bez väčšej námahy a zamyslenie – akoby sa všetko stalo len pred niekoľkými dňami. Pamätala si, že kedysi bola otrokom v Egypte a opísala (s neuveriteľnou presnosťou) celý proces budovania dlažieb a ciest. To všetko predsa nemohla 4-ročná vedieť.

Ďalším zaujímavým životom bol ten, v ktorom bola prenasledovaným kresťanom v 1. storočí nášho letopočtu. Dievčatko tiež podrobne opísala stretnutie s mudrcom ktorý bol pravdepodobne … Svätý Peter!

214979599922

zdroj:youtube

Joey tiež tvrdí, že bola vnučkou Paula Krugera, prezidenta Juhoafrickej republiky. Mala 2 manželov a 10 detí. Všetky podrobnosti sa zhodovali a dokonca sa ukázalo, že jedna z dcér je stále nažive a má 90 rokov. Súhlasila a stretla sa s 5-ročným dievčatkom. Po dlhom rozhovore žena potvrdila, že len jej matka mohla vedieť všetky tajomstvá a súkromné záležitosti rodiny …

314979599923

zdroj:youtube

Kto vie, možno že má každý človek za sebou niekoľko reinkarnácií a zabúdame keď dospievame? Možno, že si raz spomenieme na život, ktorý žijeme teraz? Preto sa usilujme, aby bolo na čo spomínať! Zdieľajte tento fascinujúci článok na Facebooku!

You Might Also Like