Rodina si osvojila dobermana. To, čo urobilo o štyri dni neskôr, úplne zmenilo ich život.

Tento príbeh sa stal v roku 2007 v Atherton v Austrálii. Rodinna Svillcic si vzala z útulku dobermana menom Khan. To, čo sa stalo o štyri dni neskôr, je jednoducho neuveriteľné.

18-mesačná dcéra Charlotte Svillcic sa hrala na záhradke. Zrazu sa Khan stal voči dievčaťu mierne agresívny a snažil sa ju odohnať od miesta, kde sa hrala. V skutočnosti Khan uvidel hada z druhu Mulga – jedného z najjedovatejších hadov na svete. Pes sa inštinktívne snažil chrániť dieťa.

Keď had zaútočil na Charlotte, pes urobil niečo hrdinské. Matka Charlotte hovorí: „Keby som to nevidela na vlastné oči, neverila by som tomu. Khan sa snažil Charlotte odohnať, ale keď sa mu to nepodarilo, schmatol Charlotte za plienky a odhodil ju cez meter ďalej“, Dieťa bolo v bezpečí, ale útoku čelil pes . Had ho uštipol do jeho laby. Mama Charlotte dodala, že bola v šoku, keď Khan zrazu začal. Pes vbehol do domu a stratil vedomie.

U veterinára dostal sérum, ale celú noc trpel bolesťami. Našťastie prežil. Celá rodina bola veľmi dojatá jeho nesebeckým správaním. Než sa dostal do útulku, jeho predošlí majitelia s ním zle zaobchádzali, mal zlomené rebrá a bol extrémne vychudnutý. Bol tak vyčerpaný, že ani nebol schopný spať. Odborníci na hady povedali v rozhovore pre miestne noviny, že pes zrejme prežil, pretože had nebol schopný aplikovať veľkú dávku jedu do jeho laby. Úplne inak by to dopadlo, keby sa zahryzol do jemnej detskej pokožky. Pes, ktorého pred týždňom ešte nikto nechcel, je teraz hrdina.
Tu je Khan a Charlotte.

114363920341 (1)

zdroj:CAN DOGS EAT THIS

Khan a Charlotte sa radi hrajú.

214363920342

Na labkách Khana môžete vidieť obväz na mieste, kde ho uštipol had.

314363920343

zdroj:CAN DOGS EAT THIS

Zvieratá sú schopné oplatiť vašu lásku. Prosím, podeľte sa týmto krásnym príbehom.

You Might Also Like