Rozzúrený pes sa vrhol na dobrovoľníkov. Keď zblízka uvideli, ako trpel, začali roniť slzy beznádeje.

Znovu opakujeme, že ten, kto je schopný ublížiť zvieraťu, nie je dobrý človek … Prípad muža zo španielskej oblasti Culiacan je toho najlepším, ale v skutočnosti práve najhorším príkladom.

Susedia muža kontaktovali dobrovoľníkov – nemohli sa dlhšie pozerať na pitbula, ktorý bol po celý čas na reťazi. Keď na miesto prišli dobrovoľníci z organizácie „Huellita con Causa“, naskytol sa im desivý pohľad. Pes menom Titan bol vyziabnutý, ale to ani zďaleka nebolo to najhoršie …

114996619591

Pitbul mal strašnú ranu – evidentné dôkaz toho, že bol po celý čas priviazaný na reťazi … Majiteľ dobrovoľníkom prácu neuľahčil a kľúče od reťaze schoval. Museli psa vyslobodiť, ale nebolo to vôbec jednoduché. Vydesený Titan sa správal veľmi agresívne.

214996619592

S pomocou polície sa dobrovoľníkom podarilo dostať bližšie. Pomohli tiež susedia.

314996624703

Po 5 hodinách práce a boja s vydeseným zvieraťom sa ho nakoniec podarilo vyslobodiť. Titanal previezli do veterinárnej kliniky.

Upozornenie, nasledujúce zábery môžu byť drastické.

414996624704

Stav bol kritický a majiteľ psa (evidentne) týral. Majiteľa už zadržala organizácia „Huellita con Causa“ a potom ho čaká rozhovor s políciou. Zaujímavosťou je, že sa jedná o prvý prípad týrania zvieraťa v tejto oblasti.

Ak vidíte, že niekto týra zvieratá, nebojte sa zakročiť. Občas stačí zavolať a osud psa sa okamžite zmení.

514996624705

Pokiaľ tiež nesúhlasíte s takým správaním voči zvieratám, zdieľajte tento článok!

zdroj:FACEBOOK / HUELLITA CON CAUSA

 

You Might Also Like