Ako sa zbaviť myši natrvalo a prírodnou cestou

Máte nejaké myši vo vašom dome alebo dokonca byte? Mali by ste vedieť, že myši môžu byť viac, než len problém. Môžu šíriť rad chorôb a baktérií. Zanechávajú za sebou moč a výkaly, nech už sú kdekoľvek. Najhoršie správou je, že sa rozmnožujú veľmi rýchlo. Samičky majú až 10 vrhov ročne v priemere s desiatimi mláďatami.

Než začneme
Proces odstránenie myšou má dve fázy. V prvom rade je nutné utesniť všetky trhliny a diery v dome, ktoré dovoľujú myši dostať sa do miestností. Druhá fáza je zbavenie sa myší, ktoré sú uväznené vo vnútri. V tomto článku vám ukážeme účinné techniky, ako sa zbaviť myšou prírodnou cestou.

Predtým, než začneme čokoľvek podnikať, musíme zistiť najčastejší výskyt myšou. To nám uľahčí ďalší postup. Viete, kde sa obvykle myši skrývajú? Ak nie, nič sa nedeje. Máme totiž riešenie, ktoré funguje po celom dome.

Myši sú hlodavce, ktorí žijú v prírode aj v meste. Konzumujú naše jedlo, hryzú káble od prístrojov, strašia, poškodzujú nábytok, atď. Nehovoriac o chorobách, ktoré môžu prenášať na človeka. Teraz sa poďme pozrieť, čím odstrániť myši.

Ako sa zbaviť myší prirodzenou cestou myší

Sú dva spôsoby, ako odstrániť myši zo svojho domu. Prvá počíta s užitím návnady a druhý s umiestnením pasce. Existuje mnoho rôznych pascí na myši. Niektoré sú viac či menej účinné. Pasca je starým riešením, u ktorého nie je potrebné používať jed. Veľa ľudí však nemá rád ani jedno riešenie, pretože myš, ktorá skonzumuje jed alebo je zranená z pasce, zalezie do nory a tam umrie. Telo myši sa potom rozkladá a spôsobuje to zápach po celom byte. To je hlavný dôvod, prečo sa veľa ľudí vyhýba týmto formám hubenia.

Prvá metóda odstránenia myší
Budete prekvapení, ako môžu byť v zabíjaní myší účinnej nealkoholické nápoje. Je to z toho dôvodu, že myši nemajú schopnosť vracať. Keď hlodavec vypije tekutiny, nebude si môcť grgnúť, a vďaka tomu umrie. Vezmite jednorazovú misku a nalejte do nej limonádu. Umiestnite do každého priestoru, kde sa myš vyskytuje. Druhý deň ráno uvidíte, čo všetko limonáda zvládne.

Druhá metóda odstránenia myší
Pripravte si zmes v rovnakom pomere suchej sadry, múky a jednej polievkovej lyžice soli. Zmes umiestnite v mieste, kde sa vyskytuje myš. Blízko dajte aj misku s vodou. Akonáhle myš začne jesť suchú zmes, bude mať potrebu smädu. Akonáhle sa napije, zmes sa aktivuje a to myš zahubí.

Tretia metóda na odstránenie myší
Myši majú veľmi radi čokoládu. Z toho dôvodu ju možno využiť, ako návnadu. Zmiešajte trochu omietky s čokoládovým práškom. Opäť umiestnite spoločne s vodou v blízkosti výskytu myší. Po konzumácii pripravené návnady a vody, sa zmes rozšíri vnútri tela a myš zomrie.

Štvrtá metóda na odstránenie myší
Jednoducho môžete myš vydesiť. Použite mačku alebo psa. Jedná sa o veľmi účinný spôsob, ako sa zbaviť týchto hlodavcov. Mačky to majú navyše v génoch a patria medzi najlepších lovcov.

Ak vám ani jedna z vyššie uvedených rád nepomôže, je na čase vyhľadať deratizátora, ktorý sa o všetko postará. Avšak ak sa môžete vyhnúť hubenie myší, mali by ste to zvážiť. Na trhu existuje množstvo neagresívnych pascí, ktoré chytia myš a udržia ju na žive. Môžete ju potom vypustiť vo voľnej prírode. Rovnako ako my aj myš si zaslúžia žiť. Jediný dôvod prečo je u vás doma je preto, že sa snažia prežiť.

Zdroj

You Might Also Like