Skvelé rady ako zatočiť s dvojitou ovisnutou bradov

Priberanie na váhe nie je jedinou príčinou vzniku druhej brady. Medzi iných najčastejších vinníkov patria genetické predispozície, zmena veku, ochabnutie kože, rýchle chudnutie a taktiež často sklonená hlava.

Ak to nechcete riešiť chirurgickou cestou, samotná príroda nám ponúka mnoho liekov, ktoré vás druhej brady zbavia.
Tu je 7 prírodných prostriedkov, ktoré môžu prispieť k odstráneniu tohto nedostatku. Potom sa oboznámite s cvičením, aby ste si spevnili kontúry tváre. Vaječné bielka

Zmiešajte si 2 bielky, 1 PL mlieka, 1 PL medu, 1 PL citrónovej šťavy a pár kvapiek oleja mäty piepornej. Ľahnite si na chrbát, uvoľnite sa, dajte si masku najmä pod bradu, ale aj na tvár, krk a dekolt. Nechajte pôsobiť 15-20 minút a následne opláchnite teplou vodou. Táto maska má nádherný liftingový efekt: spevňuje pokožku, takže je pružná a vyhladzuje vrásky.

Vitamín E

Zvýšte príjem vitamínu E! Vo veľkom množstve sa nachádza v pečeni, arašidoch a bylinkách. Taktiež si môžete robiť masáž v oblasti brady pomocou olejového roztoku vitamínu E. Tým zvýšite prietok krvi v tejto oblasti, pokožka bude pružnejšia a hladšia.

Kakaové maslo

Roztopte si kakaové maslo vo vodnom kúpeli. Nanášajte ho na oblasť brady 2x denne jemnými pohybmi bez naťahovania kože. Týmto spôsobom sa zlepší jej pružnosť a zmenší ovisnutá koža pod bradou.

Melón a jablkový džús

Zmes melónovej dužiny a jablkového džúsu vyrovnáva tón vašej pleti a pomáha odstrániť podbradok. Naneste zmes vatovým tampónom a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom ju zmyte teplou vodou.

Zelený čaj

Pitie niekoľkých šálok zeleného čaju bez cukru denne, urýchľuje metabolizmus a vy začnete chudnúť. Koniec koncov, nadváha vedie ku vzniku druhej brady.

Olej z pšeničných klíčkov

Masírujte zónu brady olejom každý deň po dobu asi 20 minút. Po 30 dňoch uvidíte výsledky. Druhá brada sa bude postupne strácať, oblasť sa spevní a bude príjemní na dotyk.

Kokosový olej

Môžete ho miešať spolu s olejom z pšeničných klíčkov, ako prevencia pred návratom tohto problému. Koža bude pružná a pevná.

Okrem prírodných prípravkov vyskúšajte aj cviky v tomto nasledujúcom videu!

zdroj:takprosto.cc

Ďalšie zaujímavé články

Neprehliadnite