Šokujúce list istej matky po nákupoch v supermarkete spôsobil, že rodičom behal mráz po chrbte …

Beriete so sebou deti keď idete na nákup? Dávate na ne pozor? Mohlo by sa zdať, že sa jedná o bezpečné miesto. Táto mama ale varuje – vôbec to tak nie je!
Amanda Kalidyová a jej 4-ročná dcérka Jenna boli v supermarkete, keď k Jenne prišla malé dievčatko a spýtala sa, či nechce nejakú sladkosť. To, čo matka napísala na Facebooku po návrate domov, je šokujúce:

11490612253target

„Dnes som bola s dcérkou v supermarkete a celý čas nás sledovala 9let dievčatko. Nič som si z toho nerobila a venovala sa nákupu. Dievčatko bola ale veľmi nahnevaná, keď som ju povedala, že dcérka žiadnu sladkosť nechce. Za okamih sa ale znovu objavila a chcela dcérku vylákať do regálu s cukríky. Pozrela som sa na ňu a obďaleč si všimol cudzieho muža ako ju dáva nejaké znamenie. Povedala som predavačke, čo som videla, bohužiaľ ale bolo neskoro. Keby som vedela čo sa deje, dievčatko by som odviedla a nejako jej pomohla. Ten muž chcel s jej pomocou uniesť moji dcéru !!! Sú ňou iba 4 roky !!! Prosím, DÁVAJTE POZOR NA SVOJE DETI A MAJTE JE VŽDY NA OČIACH !!! “
Tentoraz sa našťastie nikomu nič nestalo, tento článok slúži ako varovanie pre všetkých rodičov – nikdy nezpusťte svoje deti z očí! Zdieľajte tento článok!

 

You Might Also Like