Špičkové firmy vedia oceniť kvalitu. Operatívny lízing je tu pre vás!

Ak hľadáte možnosti, ako vyriešiť rýchlo a ekonomicky situáciu svojho vozového parku, atraktívne automobily si môžete zabezpečiť aj pomocou operatívneho lízingu dokonca aj s full-servisom. Túto príležitosť už využili mnohé slovenské firmy, ktoré sú spokojné.

Každá väčšia či menšia firma potrebuje pre fungovanie svojej spoločnosti automobily. Bez nich sa dnes funguje veľmi ťažko, a tak každý podnikateľ musí uvažovať o tom, ako autá pre svoju firmu zabezpečiť. Medzi flexbilné a komfortné riešenia patrí lízing, ktorý sa udomácnil aj na Slovensku a firmy ho využívajú čoraz častejšie. Oplatí sa aj vám?

Keď ste začínali s podnikaním, možno ste mali ešte iba živnosť, vlastné auto a úplne vám to stačilo. Postupom času ste však začali s rozširovaním svojho podnikania, pretože sa vám začalo dariť a mali ste čoraz viac zákazníkov. Živnosť ste zavesili na klinec a založili ste si firmu, v ktorej ste začali zamestnávať ďalších ľudí. Je to aj váš prípad? Podobný príbeh majú viaceré firmy, ktoré sú dnes na trhu už etablované a majú za sebou úspešný štart. Istotne si spomínate na to, ako ste zo začiatku vybavovali administratívne záležitosti, hľadali vhodné priestory pre vašu firmu, kancelárie či sklady a predajne. Museli ste zabezpečiť dodávateľov a vyriešiť otázku logistiky tovaru. Kým ste boli ešte malá firmička, možno vám stačilo, že ste ešte dokúpili jedno auto a mali ste pokoj. S postupným rozširovaním však vznikla potreba mať k dispozícii automobilov viac. Spoznávate sa v tom?

Mali by ste vedieť, že veľmi vyhľadávaným a atraktívnym riešením, ktoré oslovilo už mnohé malé, stredné aj veľké firmy na Slovensku, je možnosť, aká sa pravdepodobne oplatí aj vám. Spoľahlivý operatívny lízing autá zabezpečí s full-servisom, ktorý vám poskytne všetko to, čo potrebujete.

Ak uvažujete o rozširovaní svojho vozového parku tak, aby ste čo najviac ušetrili a mali o svoje autá dobre postarané, toto je príležitosť, ktorú by bola škoda prehliadnuť. Umožňuje vám dlhodobo si prenajímať automobily, pričom sa vyhnete rizikám s ich financovaním a prevádzkou. Vy sa v podstate o nič nestaráte, no vozidlo či vozidlá máte okamžite k dispozícii. Dokonca aj bez toho, aby ste na ne potrebovali počiatočný vlastný kapitál, si môžete obnovovať vozidlá, aby ste vždy jazdili na reprezentatívnych a atraktívnych automobiloch, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám a požiadavkám.

Okrem vysokého štandardu, ktorý takto získate, a verte, že prvý dojem, ktorý s automobilmi urobíte, vám môže pomôcť aj vo vašom biznise, zefektívnite aj prevádzku svojho vozového parku a optimalizujete svoje náklady. Možno ste už počuli aj o finančnom lízingu, ten sa však od toho operatívneho vo viacerých ohľadoch líši. Rozdiel je najmä v tom, čo už bolo spomenuté aj vyššie, že operatívny lízing preberá riziko spojené s prevádzkou automobilu a jeho financovania. Nemusíte si robiť starosti o servis, poistenie, či diaľničné poplatky.

Všetko sa však dá prispôsobiť vašim požiadavkám presne na mieru. Fullservisové riešenie predstavuje komplexný balík služieb, vy sa však sami môžete dohodnúť na tom, ako si to predstavujete. Hlavná výhoda, ktorú mnohí podnikatelia, ale často aj fyzické osoby, vidia je tá, že nemusíte mať práve k dispozícii financie na kúpu automobilu, no v podstate si ho môžete zobrať s lízingom a využívať ho ihneď a bez zbytočných starostí.

Či už potrebujete jedno auto, alebo desať či päťdesiat, na operatívnom lízingu pre autá je možné sa dohodnúť vždy. Dokonca na internete nájdete aj lízingovú kalkulačku, kde sa môžete dozvedieť všetko, čo by vás čakalo. Vy by ste si vybrali typ vozidla a vyplnili ďalšie súvisiace údaje s jeho používaním, a onedlho by ste zistili, koľko by vás to stálo a čo by to obnášalo. Pri tomto riešení však usporíte nielen čas a námahu, ale aj náklady. A to ocení každý človek a podnikateľ, ktorý musí denne uvažovať ekonomicky, ešte o to viac.

Zdroj: Pexels