Svižný veterán oslávi tento rok 99 rokov. Jeho recept na dlhovekosť sa vám bude určite páčiť!

Súčasné teórie a najmä všetci, ktorí sa tvária ako výživoví poradcovia, do nás denne tlačia informácie o tom, že ak chceme dlho žiť, mali by sme sa zdravo stravovať, nepiť alkohol a nefajčiť. Recept dlhovekosti 98-ročného veterána Johna Hamiltona však spočíva v niečom inom.

Žiadna vegánska strava ani bio, raw a podobné nezmyselné fenomény, na ktoré sa nechali zmotať mnohí za vidinou zdravšieho životného štýlu a tým pádom aj krajšieho a dlhšieho života. 98-ročný starček dosiahol svoj úctyhodný vek I bez toho. Jeho recept na dlhovekosť sa vám bude páčiť určite viac ako pojedanie nejakých klíčkov.

Čuduj sa svete, ale bývalý vojak John Hamilton si každý jeden deň dopraje pohárik až dva vína a dokonca i cigarety. Svoj najväčší hnací motor však určite vidí v posilňovaní. Veterán totiž od pondelka do piatku, vždy o ôsmej hodine rannej, chodí do fitka, kde zvykne stráviť až hodinu a pol. Počas toho maká na stacionárnom bicykli, bežiacom páse, posilňuje ruky, nohy a teraz sa podržte, na záver si dáva ako čerešničku na torte 400 brušákov!

John, ktorý už tento rok oslávi 99 rokov, prezradil, že ho cvičenie udržuje po fyzickej i psychickej stránke a vďačí mu nielen za svoj mladistvý vzhľad, ale aj za to, že vo svojom veku dokáže chodiť svižne a bez pomocnej paličky. 99 však nie je jeho cieľ, starký sa na druhý svet ešte ani náhodou nechystá!

You Might Also Like