To, ako táto žena vyzerá po pôrode, ešte nič nie je. Pozrite sa, ako vyzerala počas tehotenstva! Šok!

Chontel Duncan je úplne normálna, a pritom výnimočná, mladá mamička. Chontel chcela ukázať, že neexistuje len jeden model budúcej matky, a očakávania, čo sa týka tela tehotnej, nemusia zodpovedať skutočnosti. Koniec koncov, pozrite sa sami!
Takto vyzerala Austrálčanka v 38. týždni tehotenstva. Samozrejme ju veľa žien kritizovala a hovorilo sa, že sa morí hladom, nemyslí na dieťa, nemala by športovať … Lenže, ona nehladovala a neprestala cvičiť, naopak, bola vo forme a zdravo sa stravovala. No, proste … ona to tak má. Nepriberala.

114617612221

zdroj:INSTAGRAM/CHONTEL DUNCAN

Ťažko tomu možno uveriť, ale obe ženy boli viacmenej v rovnakom mesiaci tehotenstva. Touto fotkou Chontel rozpútala na internete skutočnú búrku, čo je však udivujúce vzhľadom k prostému faktu, že každá žena je iná …

214617612222

zdroj:INSTAGRAM/CHONTEL DUNCAN

Pred niekoľkými týždňami prišiel na svet jej syn. Jeremiah sa narodil úplne zdravý! To vzalo vietor z plachiet všetkým tým, ktorý kričali, že Chontel je zvrhlá matka. Jeremiah je zdravý a krásny chlapček!

314617612223

zdroj: INSTAGRAM/CHONTEL DUNCAN

Mladá mamička vyzerá jednoducho úžasne … Pozrite sa, čo napísala na Instagram sotva 5 dní po pôrode:

414617612224

zdroj:INSTAGRAM/CHONTEL DUNCAN

Moje telo je teraz veľmi citlivé. Cítim sa, akoby som vydržala 12 kôl v ringu. Ešte mi musia klesnúť opuchy, musím sa uzdraviť. Lekári a sestričky boli skvelý, preto dúfam, že budem čoskoro v poriadku. Cítim sa naozaj zvláštne bez toho veľkého brucha a so synom vedľa seba a nie vo mňe. V istom zmysle sa mi po tom pocite cnie, ale držať syna v náručí je neporovnateľne lepšie! Zatiaľ sa nemôžem vrátiť k intenzívnemu tréningu, ale vďaka tomu môžem tráviť viac času so svojím synom. Chytilo ma to za srdce! Jeremiah má veľkú chuť do jedla a veľa spí. Som toľko vďačná za to, že sa narodil zdravý a silný … Nemôžem sa už dočkať, až sa naučím viac o tom, čo je to byť matkou, no a uvidím, ako sa s postupom času bude meniť moje telo …
Môžu byť rôzne spôsoby, ako prejsť tehotenstvom, ale jedno je isté – láska matky k dieťaťu je neochvejná 🙂

514617612225

zdroj:INSTAGRAM/CHONTEL DUNCAN

You Might Also Like