TEST: Rok narodenia má vplyv na váš charakter a karmu! Zistite svoj osud podľa tibetského horoskopu!

Kresťania veria, že smrť je začiatkom večného života s Bohom už naveky. Hindovia veria, že smrťou sa síce život končí, ale zároveň sa začína nový cyklus. Budhizmus má podobné učenie.

Človeka tvorí jeho životné rozhodnutie. Vracajú sa mu tie dobré, ale tiež aj tie zlé. Inými slovami – Ako si ustelieš, tak si ľahneš.

Dôležitými pojmy v hinduistickom učení je: reinkarnácia a karma – ktoré majú na život a osud obrovský vplyv. Reinkarnácia znamená znovuzrodenie a nové telo je považované za „nové oblečenie“. Podľa tohto učenia sa človek môže znovuzrodiť ako: človek, zviera, hmyz alebo dokonca rastlina. Všetko záleží od karmy, ktorá ovplyvňuje nás vzostup alebo pád v duchovnom rebríčku. Ak osoba vedie dobrý život, v budúcom živote ju tiež čaká veľké šťastie. Karma je kombináciou kozmickej a morálne príčiny a následku. Každý ľudský život v sebe nesie karmu. Karma je následkom všetkých skutkov – tých dobrých alebo tých zlých. O morálnej hodnote skutku rozhoduje vôľa v konkrétnom okamihu.

10 neprospešných stavov mysli sa označuje ako karma-Path. 3 zlé činy telom: vražda, krádež a nepríslušný pohlavný styk. 4 zlé činy rečou sú klamstvo, ohováranie, hrubá reč a prázdne táranie. 3 činy (stavy) mysli: chamtivosť, nenávisť a zhubné názory (o neexistencii karmy a znovuzrodzovania).

Prospešné stavy mysle sú:
– neprítomnosť žiadostivosti, sebeckosti
– neprítomnosť zášti, čiže láskavosť
– neprítomnosť nevedomosti, čiže múdrosť
Náš osud a povahu z veľkej časti ovplyvňujú aj Mevy. Do ktorej Mevy patríte, zistíte z vášho roku narodenia. Zistite svoje číslo Mevy a dozviete sa viac informácií.

114998528830

zdroj:PODAJ.TO

Meva 1

Vaša myseľ je nepokojná a máte sklon k negatívnym myšlienkam. Aj napriek tomu, že sa snažíte pôsobiť ako otvorenie a priateľský, veľa ľudí šokujete svojou tvrdohlavostou. Trápi vás náladovosť, máte sklony k depresii, ale skrýva sa vo vás romantická duša. Máte záľubu v alkohole a drogách. Pokiaľ sa jedná o zdravie, môžete mať problémy s obličkami, močovými cestami a reprodukčné sústavou.

214998528831

zdroj:PEXELS.COM

Meva 2

Ste veľmi priateľský a milý. Akékoľvek prejavy agresie sú vám cudzie. Ste neuveriteľne ambiciózny a vnímavý. Veľmi sa staráte o svojich najbližších, ale nemáte vodcovské schopnosti. Najväčších úspechov dosiahnete až po štyridsiatke. Pokiaľ ide o lásku, úplne sa oddáte svojmu partnerovi. Máte tendenciu záležitosti veľmi emocionálne prežívať – racionálne pohľad u vás nemá šancu. Milujete sladkosti, čo môže viesť k nadváhe. Pokiaľ sa jedná o zdravie – dávajte si pozor na chrbát a trávenie.

314998528832

zdroj:PEXELS.COM

Meva 3

Ste individualistom. K životu máte vždy pozitívny prístup a nikto vám nemôže vziať vašu slobodu. V medziľudských vzťahoch ste veľmi tvrdohlavý. Najúspešnejšie budete medzi 34 až 38 rokom života. Peniaze k vám rýchlo „prichádzajú“, ale rovnako rýchlo aj odchádzajú. Máte sklony k závislostiam a mali by ste viac dbať o svoje chodidlá.

414998528833

zdroj:PEXELS.COM

Meva 4

Aj napriek pozitívnemu prístupu k životu máte občas problém so svojou slabou vôľou. Kvôli vašej priateľskej povahe vás mnohý často zneužívajú. Z toho dôvodu staviate okolo seba múr, za ktorý prenikne len málo vyvolených. Neradi vystupujete alebo niečo hovoríte pred ľuďmi, ale paradoxne ste najšťastnejší, keď ich dokážete rozosmiať. V oblasti zdravia ste náchylný k ochoreniam kĺbov a trpíte na problémy s dýchaním.

514998528834

zdroj:PEXELS.COM

Meva 5

Pre vás sú veci buď čierne alebo biele. Ľudia vás buď milujú alebo nenávidia. Na každú tému máte svoj názor, ktorý väčšinou nezmeníte. Ste silná osobnosť a vo vzťahu ste dominantný. Niektorý si o vás myslia, že ste netolerantný. Mali by ste sa mať na pozore pred nádormi a problémy s tlakom.

614998528835

zdroj:PEXELS.COM

Meva 6

Máte skvelú intuíciu a vodcovské schopnosti. V kolektíve si vediete skvele a motivujete ostatné k lepším výkonom. Vaša ambicióznosť vám môže ublížiť len v prípade, že budete mieriť príliš vysoko. Máte radosť zo života a jediné, čo vám môže brániť v dokonalom šťastí je paralyzujúce strach z neúspechu. Najväčších úspechov dosiahnete po štyridsiatke. Snažte sa držať svoje emócie pod kontrolou, dávajte si pozor na srdcové ochorenia, bolesti hlavy a nervové poruchy. Tiež sa snažte obmedziť svoj sklon k perfekcionalizmu – môžete to ľahko prehnať a následky môžu byť katastrofálne!

714998528836

zdroj:PEXELS.COM

Meva 7

Ste skvelý rečník a radi pútate pozornosť. Nemáte ale dostatok energie na to, aby ste dosiahli cieľ bez pomoci druhých. Nehanbíte sa o pomoc požiadať. Vo vzťahoch ste oddaný a verný partner.

814998528837

zdroj:PEXELS.COM

Meva 8

Ste veľmi tvrdohlavý a len ťažko meníte svoje názory. Dokážete iné ale veľmi šikovne presvedčiť iné. Ste konzervatívny a tíši, ale veľmi psychicky vyrovnaný. Máte tuhý korienok a ani vo vysokom veku si na vás žiadne ochorenie netrúfne.

914998528838

zdroj:PEXELS.COM

Meva 9

Ste veľmi citlivý a nežný. Keď sledujete smutný film, len ťažko ovládnete slzy a u roztomilých zvierat sa priamo rozplývate. Dávajte pozor na svoje emócie, mnohokrát sú silnejšie ako vy sami. Častejšie sa snažte riadiť rozumom. Ste idealisti, romantici a nedokážete sa pretvarovať. Pokiaľ sa jedná o zdravie, dávajte si pozor na srdce a nespavosť.

1014998528839

zdroj:PEXELS.COM

Keď sa cítime vyrovnaný, znamená to, že je všetko v harmónii a náš život je plný lásky a múdrosti. Preto by sme mali iným dávať dobro. Týmto spôsobom budujeme zdravé vzťahy a ovplyvňujeme našu budúcnosť.

11149985288310

zdroj:PEXELS.COM

Nezabudnite zdieľať tento zaujímavý článok s rodinou a priateľmi na Facebooku!

You Might Also Like