Toto jedol celých 18 rokov, aby si udržal perfektne tvarované telo

Isto ste už počuli o slávnom hercovi Jasonovi Stathama a určite súhlasíte, že má stále jedno z najúžasnejších mužských tiel na planéte. Mnoho ľudí je zvedavých, aké je jeho tajomstvo, ako si svoje perfektne tvarované telo udržiava.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo má tak perfektné svaly, je totiž jeho záujem o športy. O športy sa zaujíma už od detstva. Mali by ste teda vedieť, že hral futbal, a že bol tiež súčasťou britského národného plaveckého tímu. Jason sa venoval tiež Kung Fu, karate, boxu a neustále dodržiava prísnu diétu a cvičebný plán. V jednom rozhovore povedal, že 95% jedla, ktoré zje, je zdravé jedlo, a tých zvyšných 5% je nezdravé jedlo, ktoré je len raz za čas.

Podľa Jasona je kľúčové vyvarovať sa v popoludňajších hodinách cukru a škrobu. Lepšou možnosťou je ich konzumácia počas dopoludnia, takže sa v priebehu dňa spáli. V inom rozhovore Jason vyhlásil, že na raňajky jej müsli, čerstvé ovocie, ovsené vločky alebo varené vajíčka. Jeho obedy sú prísne kontrolované.

muesli-569068_960_720-300x200

Tvrdí tiež, že ak konzumujete zdravé jedlo, budete sa cítiť a vyzerať oveľa lepšie. Avšak je dôležité nejesť po 19. hodine. Tiež dodal, že pre dobré zdravie je nevyhnutné vypiť aspoň tri litre vody denne a tiež trochu ovocného džúsu.

zdroj:yourstylishlife.com

You Might Also Like