Typy mužov podľa sexu: od sexuálneho Boha po amatéra

Každý muž je v posteli iný. Niekto má väčší sexuálny apetít, niekto „to“ naopak tak často nemusí. Vedeli ste ale, že sexuálne skúsenosti vám mnohokrát napovie, či máte čo dočinenia s amatérov alebo na vás doma čaká boh sexu?
Ohybný extrémista

Do tejto kategórie radíme športovo nadaných jedincov, ktorí sa neboja využiť svoje svaly a silu v akcii. Pokiaľ ale na tom nie ste podobne, radíme vám vziať nohy na plecia a utekať. Pretože nohy za hlavou alebo ďalšie obdobne krkolomné pozície pre neho budú úplne normálne. Inak dobrá fyzička je pre sexuálne hry určite prínosná, takže až sa bude partner prvýkrát vyzliekať, poriadne si pozrite jeho muskulatúru.

3183084-img-sexy-zena

Flegmatický kľuďas

Nie že by kľuďasi nemali fantáziu či vyhranené názory, ale môže to tak na vás vďaka ich správaniu pôsobiť. Flegmatikom je totiž naozaj jedno, či si „to“ vychutná v kúpeľni, v posteli či na kuchynskej linke. Vymýšľanie nechajú na vás a potom sa radi zúčastnia samotného aktu. Nemožno od nich ale čakať bujaré nadšenie, keď si objednáte oblečok dominy.

Neskúsený študentík

Mladí chlapci síce moc skúseností ešte nemajú (ak vôbec nejaké majú), ale vzhľadom na ich mladosť sú veľmi energický, pekný a učenlivý. Takže ak ste na tom so skúsenosťami o niečo lepšie ako partner, skúste byť trpezlivá a môžete si ho „vychovať“ podľa svojho gusta. Nebudete ľutovať!

3125896-img-sexy-zena

Zacykený oralista

Dobre odvedená práca ústami je pre mužov veľkolepým zážitkom, ale poriadnej súloži sa pre mnohých nevyrovná. Veď ešte len splynutie tiel robí sex sexom. Lenže nájdu sa taký muži, ktorí dávajú orálnemu sexu prednosť. Vždy. A keď už po nich žiadate starú dobrú klasiku, môže to byť vcelku problém. Takže ak aj pokiaľ vám len orálny sex nestačí, poobzerajte sa po niekom inom.

Hravý divoch

Na prvý pohľad sa zdá ako neskrotný sexuálny preborník, ale pozor, zdanie občas klame. Hravý divoch sa totiž do všetkého, vrátane sexu, vrhá po hlave, pričom kvantita môže veľmi často prevažovať nad kvalitou.

Bohužiaľ tento typ mužov „môže“ aj v pokročilejšom veku, pretože od čoho vynašli Viagru, že? Lenže sexuálne hry potom prebiehajú v nemennom rytme „bum, bum, bum“ a čím viac, tým lepšie.

3074451-img-erika-lust-reziserka

Nenásytný maniak

Mať viac sexu je vždy lepší ako nemať žiadny. Ale ako sa hovorí, všetkého veľa škodí. A u sexu to platí tiež. Nanešťastie medzi mužmi žijú aj taký, ktorý sú sexom priamo posadnutý. Satyrovia, ako sa odborne nazývajú, musia mať sex niekoľkokrát denne. Je to choroba, za ktorú väčšinou nemôžu! Lenže kto s niekým takým zvládne držať tempo? Snáď len nymfomanky.

Lenivý pecivál

Niekedy sa do milovania naozaj nechce a občas sa musíme všetci premáhať. Lenže keď sa vašej drahej polovičke chce, len keď má náladu, čo je naozaj zriedka, máte čo dočinenia s lenivým peciválom. Týto muži sex jednoducho k životu nepotrebujú, poznajú totiž množstvo iných užitočných aktivít. Lenže keby bol každý ako oni, ľudstvo čoskoro vymrie.

You Might Also Like